17.03.2015

Małopolscy przedsiębiorcy mogą starać się o dofinansowanie swojej działalności. Poniżej przedstawiamy informacje o najbliższych naborach wniosków.

• Konkurs dla średnich firm w ramach naboru organizowanego przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości

Nabór wniosków na dofinansowanie dla średnich firm (zatrudniających od 50 do 250 etatowych pracowników przez min. 2 zamknięte lata obrachunkowe z rzędu) posiadających siedzibę, filię lub oddział na ternie woj. małopolskiego.
Przedsiębiorstwa będą mogły uzyskać od 200 tys. do 2 mln zł dofinansowania na rozwój działalności.
Dotację można przeznaczyć na zakup nowych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

• Konkurs dla mikro i małych firm produkcyjnych z całej Polski – wsparcie w ramach tzw. dużego bonu

To jest konkurs ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, skierowany tylko do mikro i małych (zatrudnienie do 49 pracowników) firm produkcyjnych (z całej Polski). Dofinansowanie jest możliwe na zakup usługi polegającej na opracowaniu nowego wyrobu, projektu wzorniczego, nowej technologii produkcji albo na znaczącym ulepszeniu wyrobu lub technologii produkcji.

Dofinansowanie na poziomie aż 80% wartości projektu!

Aplikacje można składać do 21 kwietnia.

• Konkurs dla mikro, małych i średnich firm w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Nabór zostanie ogłoszony najprawdopodobniej w marcu.

Konkurs jest skierowany do firm posiadających siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego lub gorlickiego.

Poziom dofinansowania wynosi aż 60% wartości projektu, maksymalna kwota dotacji to 100 tys. zł.

Premiowane branże to turystyka, produkt lokalny, przetwórstwo.

Zapraszamy również na szkolenia organizowane przez ART OF FINANCE w marcu:

Od 10 marca br. znamy projekt szczególnego opisu osi priorytetowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Już teraz wiemy na jakich zasadach będą dystrybuowane środki dla sektora MSP. Każdy kto czeka na uruchomienie nowych środków już teraz może sprawdzić czy jego pomysł biznesowy ma szanse na wsparcie. Zapraszamy przyszłych zdobywców dotacji, każdego zainteresowanego pozyskaniem wsparcia, w szczególności właścicieli i kadry małych i średnich przedsiębiorstw. Szkolenie odbędzie się 26 marca w Krakowie (godz. 9:00-17:00).

Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych poznaniem technik radzenia sobie ze stresem, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Szkolenie odbędzie się 27 marca w Krakowie (godz. 9:00-17:00).

Szkolenie będzie koncentrowało się zarówno na kwestiach związanych z doskonaleniem umiejętności sprzedażowym, jak i radzeniu sobie ze stresem w zawodzie sprzedawcy/handlowca. Szkolenie odbędzie się 31 marca w Krakowie (godz. 9:00-17:00).

Cena za udział w każdym ze szkoleń to 360 zł brutto za osobę.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

ART OF FINANCE Doradztwo Biznesowe
ul. Pomorska 10/4

fax (012) 41 000 68

www.aof.pl

www.aof-mdb.pl

Dofinansowanie na poziomie aż 80% wartości projektu!

Aplikacje można składać do 21 kwietnia.

Nabór zostanie ogłoszony najprawdopodobniej w marcu.

Premiowane branże to turystyka, produkt lokalny, przetwórstwo.

Zapraszamy również na szkolenia organizowane przez ART OF FINANCE w marcu:

Cena za udział w każdym ze szkoleń to 360 zł brutto za osobę.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

ART OF FINANCE Doradztwo Biznesowe
ul. Pomorska 10/4