Inauguracja „okręgówki” za nami

29.03.2015

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej „Olimpia” Pisarzowa pokonała na swoim boisku Huragan Waksmund wygrywając 1:0. Zwycięskiego gola przy asyście Mateusza Maślanki zdobył Paweł Zygmunt.
Obecnie drużyna zajmuje 5 miejsce w tabeli z 29 punktami na koncie.

Skład: Mateusz Borzęcki, Mateusz Maślanka(A), Jarosław Kandyfer, Adam Tumidaj (46- Konrad Pustelnik), Robert Górski, Piotr Jabłonski (46- Paweł Zygmunt(B), Sławomir Zięcina, Łukasz Fałowski, Jakub Wańczyk, Damian Kubicki(żk) (70- Łukasz Sobonkiewicz(żk), Paweł Kociołek (85- Piotr Nawalaniec)

Wyniki pozostałych spotkań w dziale sport -> tabele rozgrywek -> liga okręgowa

(zdjęcia: J.M.)

Obecnie drużyna zajmuje 5 miejsce w tabeli z 29 punktami na koncie.

Wyniki pozostałych spotkań w dziale sport -> tabele rozgrywek -> liga okręgowa

(zdjęcia: J.M.)