Gminy Limanowa

GRAND PRIX MAŁOPOLSKI – KRAKÓW – I RUNDA

30.03.2015

Bieg na orientację.

W rozegranych w Krakowie pierwszych zawodach nowego sezonu w biegu na orientację,  w gronie prawie 200 zawodników wystąpiła 12 – osobowa reprezentacja klubu „Patria” Młynne.
Świetnie ten sezon rozpoczęła Klaudia Zelek (K12), która bezapelacyjnie zwyciężyła w klasyfikacji łącznej – wygrała bieg średniodystansowy i wydłużony sprint , a w biegu sprinterskim zajęła 2 miejsce.
Na podium stanęła także Olga Kozłowska(K14), która po świetnym ostatnim biegu awansowała z 5 miejsca na najniższy stopień podium.

Bardzo dobrze zaprezentował się także junior – Piotr Mamala, który znakomicie pobiegł w biegu otwierającym zawody (3 miejsce), by w końcowej klasyfikacji uplasować się na 4 pozycji, podobnie jak Maria Kozłowska.  Daniel Piaskowy(M14) zajął  5 pozycję, a Małgorzata Sroka kończy I rundę Grand Prix Małopolski na 7 pozycji.
Kolejne starty już po świętach, a 16 maja, jak co roku zapraszamy wszystkich chętnych do limanowskiego parku. W ten dzień odbędzie się kolejna edycja  Ogólnopolskiej Akcji „Cała Polska biega z mapą” Wkrótce więcej szczegółów.

Chcesz pobiegać razem z nami – zapraszamy!!!