Chłopcy z Rupniowa najlepsi!

15.03.2015

Dnia 16 marca br. na hali przy Zespole Szkół w Mordarce o miano najlepszych w Mini Piłce Ręcznej  walczyli tym razem chłopcy. Do zawodów zgłosiło się siedem drużyn z terenu gminy: Rupniów, Siekierczyna 1, Mordarka, Wysokie, Siekierczyna 2, Stara Wieś 1 i Pasierbiec.

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. Po zaciętej i pełnej emocji walce z grup wyszły cztery drużyny: Rupniów, Mordarka, Siekierczyna 2 i Pasierbiec. W meczu o 3-4 miejsce zwycięsko wyszli chłopcy z Pasierbca, natomiast finał rozegrany został pomiędzy Rupniowem, a gospodarzami turnieju – Mordarką.  Ostatecznie pojedynek wygrali uczniowie z Rupniowa, którzy tym samym będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych.

Klasyfikacja końcowa:

I – Rupniów
II – Mordarka
III – Pasierbiec
IV – Siekierczyna 1

Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród i pucharów dokonali: Wojciech Korabik – kierownik Wydziału Kultury i Promocji, Paweł Ciuła – dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce, oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Klasyfikacja końcowa:

I – Rupniów
II – Mordarka
III – Pasierbiec
IV – Siekierczyna 1

Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!