Świetlica w Sowlinach zamieniona w kino

17.02.2015

17 luty 2015 to data kolejnego punktu programu ferii zimowych, czyli wizyta "klubowiczów" z Gminy Limanowa w świetlicy w Sowlinach. Przy okazji dzieci zaliczyły wycieczkę po gminie, zabierając kolegów z Pisarzowej, Starej Wsi i Kisielówki. Tomasz Kurczab - opiekun świetlicy w Sowlinach został lekko zaskoczony ilością najeźdźców, ale wszyscy pomieścili się w gościnnych progach świetlicy.

"Kraina lodu", którą obejrzały dzieci, chociaż tematycznie zbliżona do pory roku, to zdecydowanie odstawała od gorącej atmosfery na sali: dużo śmiechu, nowe znajomości i obietnice ponownego spotkania w pozostałych klubach podczas dalszej części zimowego wypoczynku.

Nastepną w kolejności jest świetlica w Starej Wsi, do której uczestnicy zajęć feryjnych wybierają się 24.02 (wtorek), gdzie od 13.00 będzą uczestniczyć w warsztatach decoupage przygotowaną przez Jolantę Biedroń. Chętnych prosimy o wcześniejsze zapisy (kontakt do organizatorów jest na plakatach), a uczestników obowiązuje posiadanie drewnianej łyżki, słoika lub butelki do ozdabiania. Dobrej zabawy!