Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Świetlica w Sowlinach zamieniona w kino

17.02.2015

17 luty 2015 to data kolejnego punktu programu ferii zimowych, czyli wizyta "klubowiczów" z Gminy Limanowa w świetlicy w Sowlinach. Przy okazji dzieci zaliczyły wycieczkę po gminie, zabierając kolegów z Pisarzowej, Starej Wsi i Kisielówki. Tomasz Kurczab - opiekun świetlicy w Sowlinach został lekko zaskoczony ilością najeźdźców, ale wszyscy pomieścili się w gościnnych progach świetlicy.

"Kraina lodu", którą obejrzały dzieci, chociaż tematycznie zbliżona do pory roku, to zdecydowanie odstawała od gorącej atmosfery na sali: dużo śmiechu, nowe znajomości i obietnice ponownego spotkania w pozostałych klubach podczas dalszej części zimowego wypoczynku.

Nastepną w kolejności jest świetlica w Starej Wsi, do której uczestnicy zajęć feryjnych wybierają się 24.02 (wtorek), gdzie od 13.00 będzą uczestniczyć w warsztatach decoupage przygotowaną przez Jolantę Biedroń. Chętnych prosimy o wcześniejsze zapisy (kontakt do organizatorów jest na plakatach), a uczestników obowiązuje posiadanie drewnianej łyżki, słoika lub butelki do ozdabiania. Dobrej zabawy!

17 luty 2015 to data kolejnego punktu programu ferii zimowych, czyli wizyta "klubowiczów" z Gminy Limanowa w świetlicy w Sowlinach. Przy okazji dzieci zaliczyły wycieczkę po gminie, zabierając kolegów z Pisarzowej, Starej Wsi i Kisielówki. Tomasz Kurczab - opiekun świetlicy w Sowlinach został lekko zaskoczony ilością najeźdźców, ale wszyscy pomieścili się w gościnnych progach świetlicy.

"Kraina lodu", którą obejrzały dzieci, chociaż tematycznie zbliżona do pory roku, to zdecydowanie odstawała od gorącej atmosfery na sali: dużo śmiechu, nowe znajomości i obietnice ponownego spotkania w pozostałych klubach podczas dalszej części zimowego wypoczynku.

Nastepną w kolejności jest świetlica w Starej Wsi, do której uczestnicy zajęć feryjnych wybierają się 24.02 (wtorek), gdzie od 13.00 będzą uczestniczyć w warsztatach decoupage przygotowaną przez Jolantę Biedroń. Chętnych prosimy o wcześniejsze zapisy (kontakt do organizatorów jest na plakatach), a uczestników obowiązuje posiadanie drewnianej łyżki, słoika lub butelki do ozdabiania. Dobrej zabawy!


Liczba wyświetleń: 2182
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne