Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Świetlica w Sowlinach wyłoniła mistrzów ..Bulandów ...w turnieju pilkarzyków !

22.02.2015

W dniu 20.02.2015r.w świetlicy w Sowlinach  w ramach zajęc podczas ferii odbyły się  poraz IV  "Zimowe  Zawody  Piłkarzyki".


Zawodnicy zmagali się w trzech grupach wiekowych w systemie "każdy z każdym". Zawody w piłkarzyki to dobra rozrywka, emocje i przy tym prawdziwa sportowa rywalizacja. Zawodnicy zostali nagrodzeni stosowymi dyplomami, pucharami oraz nagrodami. Przednia zabawa nie mogła zakłócić sztywnym ram konkusu ..zwycięzcy muszą być! 

Tabela wyników:
Najmłodsi:

Marcin Bulanda  I miejsce 
Orzeł Patryk       IImiejsce 
Starsi:
Sebastian Bulanda I miejsce
Kacper Wasilewski II miejsce
Igor Jędzrejek III miejsce
Krystian Bulanda IV miejsce


Grupa "Open":
Wiktor Bulanda I miejsce
Maksymilian Bulanda II miejsce
Grzegorz Wasilewski III miejsce
Mariusz Owca IV miejsce
Paweł Klimczak V miejsce 


Zapraszamy mieszkańców Sowlin na kolejne wydarzenia w świetlicy podczas ferii a atrakcji nie brakuje. W poniedziałek można dać upust swoim artystycznym talentom podczas zajęć " Zima Twoimi Oczami ",  a  we wtorek wyjazd do Starej Wsi na warsztaty z decoupeage prosimy zainteresowanych o kontakt z Tomaszem Kurczabem-koordynatorem wydarzeń świetlicowych - kontakt na plakatach.
Wszystkim dziekujemy za udział i zapraszamy za rok na nastepną edycję zawodów.

W dniu 20.02.2015r.w świetlicy w Sowlinach  w ramach zajęc podczas ferii odbyły się  poraz IV  "Zimowe  Zawody  Piłkarzyki".


Zawodnicy zmagali się w trzech grupach wiekowych w systemie "każdy z każdym". Zawody w piłkarzyki to dobra rozrywka, emocje i przy tym prawdziwa sportowa rywalizacja. Zawodnicy zostali nagrodzeni stosowymi dyplomami, pucharami oraz nagrodami. Przednia zabawa nie mogła zakłócić sztywnym ram konkusu ..zwycięzcy muszą być! 

Tabela wyników:
Najmłodsi:

Marcin Bulanda  I miejsce 
Orzeł Patryk       IImiejsce 
Starsi:
Sebastian Bulanda I miejsce
Kacper Wasilewski II miejsce
Igor Jędzrejek III miejsce
Krystian Bulanda IV miejsce


Grupa "Open":
Wiktor Bulanda I miejsce
Maksymilian Bulanda II miejsce
Grzegorz Wasilewski III miejsce
Mariusz Owca IV miejsce
Paweł Klimczak V miejsce 


Zapraszamy mieszkańców Sowlin na kolejne wydarzenia w świetlicy podczas ferii a atrakcji nie brakuje. W poniedziałek można dać upust swoim artystycznym talentom podczas zajęć " Zima Twoimi Oczami ",  a  we wtorek wyjazd do Starej Wsi na warsztaty z decoupeage prosimy zainteresowanych o kontakt z Tomaszem Kurczabem-koordynatorem wydarzeń świetlicowych - kontakt na plakatach.
Wszystkim dziekujemy za udział i zapraszamy za rok na nastepną edycję zawodów.Liczba wyświetleń: 3643
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne