Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Świetlica w Pisarzowej tworzy własne kalendarze !

14.02.2015

 

Ferie 2015 w gminnych świetlicach możemy śmiało uznać za udanie rozpoczęte. Pierwsze zajęcia w Świetlicy w Pisarzowej -„ Tworzymy własne kalendarze”- przyciągnęły sporą liczbę dzieci, które mogły swoje artystyczne talenty przelać na nietypowy podkład a mianowicie kalendarz.

Po zdjęciach zamieszczonych poniżej chyba nikt nie będzie miał wątpliwości co powinno zdobić ściany naszych domów.  Choć tematyka została obligatoryjnie narzucona przez poszczególne miesiące,  dzieci nie miały najmniejszego problemu z dostosowaniem odpowiedniej ilustracji. Efekt jak widać robi ogromne wrażenie. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców wraz ze swoimi pociechami to korzystania z innych atrakcji przygotowanych przez świetlice a od poniedziałku każda z pięciu placówek ma przygotowane nie lada wyzwania dla maluchów i nie tylko.

Programy świetlic oraz godziny pracy w linku poniżej:

http://ug.limanowa.pl/pl/285/2178/ferie-pelne-atrakcji-w-swietlicach-gminnych.html#prettyPhoto

Niechaj zdjęcia z Pisarzowej będą dla Państwa zachętą ! Zapraszamy !

 

Ferie 2015 w gminnych świetlicach możemy śmiało uznać za udanie rozpoczęte. Pierwsze zajęcia w Świetlicy w Pisarzowej -„ Tworzymy własne kalendarze”- przyciągnęły sporą liczbę dzieci, które mogły swoje artystyczne talenty przelać na nietypowy podkład a mianowicie kalendarz.

Po zdjęciach zamieszczonych poniżej chyba nikt nie będzie miał wątpliwości co powinno zdobić ściany naszych domów.  Choć tematyka została obligatoryjnie narzucona przez poszczególne miesiące,  dzieci nie miały najmniejszego problemu z dostosowaniem odpowiedniej ilustracji. Efekt jak widać robi ogromne wrażenie. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców wraz ze swoimi pociechami to korzystania z innych atrakcji przygotowanych przez świetlice a od poniedziałku każda z pięciu placówek ma przygotowane nie lada wyzwania dla maluchów i nie tylko.

Programy świetlic oraz godziny pracy w linku poniżej:

http://ug.limanowa.pl/pl/285/2178/ferie-pelne-atrakcji-w-swietlicach-gminnych.html#prettyPhoto

Niechaj zdjęcia z Pisarzowej będą dla Państwa zachętą ! Zapraszamy !Liczba wyświetleń: 1688
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne