Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Tropem zimy” -Świetlica w Pisarzowej odnajduje wiosnę!

22.02.2015

Świetlica w Pisarzowej nadal realizuje swój feryjny plan zajęć i to z niemniejszym zainteresowaniem wśród mieszkańców!  Dzisiejsza wyprawa "Tropem zimy" to nie tylko wyjście w teren, ale i plenerowe warsztaty fotograficzne. Dzieciaki wybrały się na wycieczkę  przez Dział na Zbyrek, pod Krzyż Milenijny, żeby wykorzystać do fotografowania widoczne stamtąd piękne panoramy Pasma Łososińskiego i rozległe widoki w stronę Nowego Sącza i Limanowej.

Pogoda dopisała, humory również, i chociaż trasa wymagała zrobienia kilku kilometrów po głębokim i grząskim śniegu, to nawet świeżo "nabyci" piechurzy nie skarżyli się. Cóż zdjęcia chyba najlepiej opisują piękno krajobrazów oraz atmosferę panującą wśród wycieczkowiczów. Po powrocie do Klubu rozgrzewka herbatą owocową, podreperowanie zasobów kalorycznych kiełbaskami, które nsi mężczyźni, Kamil i Artur, upiekli nad mistrzowsko rozpalonym na śniegu ogniskiem, oraz omówienie planów na drugi tydzień ferii. 


PS. Tropiąc zimę, Janina Malinowska – opiekun świetlicy w Pisarzowej oraz jej podopieczni -spotkali wiosnę, kwitną bazie! 

Świetlica w Pisarzowej nadal realizuje swój feryjny plan zajęć i to z niemniejszym zainteresowaniem wśród mieszkańców!  Dzisiejsza wyprawa "Tropem zimy" to nie tylko wyjście w teren, ale i plenerowe warsztaty fotograficzne. Dzieciaki wybrały się na wycieczkę  przez Dział na Zbyrek, pod Krzyż Milenijny, żeby wykorzystać do fotografowania widoczne stamtąd piękne panoramy Pasma Łososińskiego i rozległe widoki w stronę Nowego Sącza i Limanowej.

Pogoda dopisała, humory również, i chociaż trasa wymagała zrobienia kilku kilometrów po głębokim i grząskim śniegu, to nawet świeżo "nabyci" piechurzy nie skarżyli się. Cóż zdjęcia chyba najlepiej opisują piękno krajobrazów oraz atmosferę panującą wśród wycieczkowiczów. Po powrocie do Klubu rozgrzewka herbatą owocową, podreperowanie zasobów kalorycznych kiełbaskami, które nsi mężczyźni, Kamil i Artur, upiekli nad mistrzowsko rozpalonym na śniegu ogniskiem, oraz omówienie planów na drugi tydzień ferii. 


PS. Tropiąc zimę, Janina Malinowska – opiekun świetlicy w Pisarzowej oraz jej podopieczni -spotkali wiosnę, kwitną bazie! Liczba wyświetleń: 2029
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne