Plebiscyt na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej 2014 rozstrzygnięty!

21.02.2015

Znamy już wyniki  XVII Plebiscytu na Najpopularniejszego piłkarza i trenera piłki nożnej Ziemi Limanowskiej 2014, którego organizatorem był Limanowski Podokręg Piłki Nożnej.

W Plebiscycie uczestniczyło 29 zawodników oraz 20 trenerów z terenu powiatu limanowskiego. Głosy oddawane były na portalu Limanowa.in. Patronat honorowy nad plebiscytem objęli : Jan Puchała - starosta limanowski, Czesława Rzadkosz - wójt Gminy Łukowica oraz portal Limanowa.in.

Uroczyste wręczenie nagród pucharów oraz dyplomów odbyło się w Obiekcie Podworskim w Łukowicy.

Najpopularniejszym piłkarzem został Tomasz Łątka (Płomień Limanowa), a najpopularniejszym trenerem piłki nożnej Piotr Pietruch (Płomień Limanowa). Przedstawiciele klubów z terenu gminy Limanowa zajęli w konkursie bardzo wysokie lokaty czego serdecznie gratulujemy !

Laureatami Plebiscytu z klubów sportowych z gminy Limanowa zostali zawodnicy: Mateusz Ryś (LKS Mordarka) - głosów 276, Mariusz Sejmej (Olimpia Pisarzowa) - głosów 144, Mateusz Nowak (LKS Rupniów) - głosów 122  oraz Dawid Sułkowski (LKS Mordarka) w kategorii trener z ilością głosów 263.

Uroczystość prowadził Stanisław Strug, prezes Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Zawodników i trenerów  wspierali przedstawiciele władz samorządowych, którzy również wręczyli zwycięzcom z swoich klubów nagrody oraz listy gratulacyjne.

Przedstawiciele władz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej wręczyli również nagrody i odznaczenia działaczom sportowym - za wkład, poświęcenie w rozwój piłki nożnej na terenie Limanowszczyzny. Z terenu gminy Limanowa -Medal Ambasadora Futbolu Nowosądeckiego otrzymał Andrzej Malinowski prezes LKS Olimpia Pisarzowa.

Zwycięzcom - piłkarzom i trenerom - gratulujemy życząc wysokich lokat w przyszłorocznym konkursie, a samorządowcom i działaczom  podtrzymywania tradycji sportowych i równie intensywnego  zaangażowania w  rozwój piłki nożnej.

Wyniki plebiscytu:

NAJPOPULARNIEJSZY TRENER 2014