Młodzicy i juniorzy w starciu „O lodową piłeczkę”

21.02.2015

Miniona sobota 21 lutego przyniosła pierwsze rozstrzygnięcia w turnieju tenisa stołowego "O lodową piłeczkę", organizowanego tradycyjnie w Klubie Kultury w Pisarzowej w czasie ferii zimowych. Swoje zawody rozegrali młodzicy i juniorzy, a rozgrywki były bardzo emocjonujące, nie tylko ze względu na bardzo liczną obsadę, ale również wysoki i wyrównany poziom.

Do ostatniego serwu niewiadomą były nazwiska zawodników, przechodzących z eliminacji do walk finałowych. Po pięknych, zaciętych pojedynkach stawkę mistrzowską formują:
JUNIORZY:
Mistrz- Kamil Raczek (Rupniów)
I Wicemistrz- Łukasz Jeż (Męcina)
II Wicemistrz- Kamil Smoleń (Pisarzowa)
MŁODZICY:
Mistrz- Łukasz Smoleń (Pisarzowa)*
I Wicemistrz- Kacper Woźniak (Pisarzowa)
II Wicemistrz- Kamil Jasica (Pisarzowa)

Na koniec odbył się superpojedynek zwycięzców obu kategorii: Kamil Raczek pokonał Łukasza Smolenia i rakietka, ufundowana przez sołtysa Andrzeja Malinowskiego, pojechała do Rupniowa.

Gratulacje dla zwycięzców, słowa uznania dla pokonanych, a wszystkim podziękowania za emocje, świetną atmosferę i czystą, sportową rywalizację.
Panom Andrzejowi Rośkowi i Janowi Dębskiemu dziękujemy za pomoc w organizacji rozgrywek.
* Przypominamy przy okazji, że Łukasz Smoleń zajął niedawno I miejsce w Tenisowym Turnieju LZS, który odbył się w Męcinie.
Do zobaczenia za rok!

JUNIORZY:
Mistrz- Kamil Raczek (Rupniów)
I Wicemistrz- Łukasz Jeż (Męcina)
II Wicemistrz- Kamil Smoleń (Pisarzowa)
MŁODZICY:
Mistrz- Łukasz Smoleń (Pisarzowa)*
I Wicemistrz- Kacper Woźniak (Pisarzowa)
II Wicemistrz- Kamil Jasica (Pisarzowa)

Do zobaczenia za rok!

Liczba wyświetleń: 1984