LKS „Wierchy” Pasierbiec zwycięzcą Turnieju o Puchar Wójta

25.02.2015

W Halowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Limanowa, który odbył się 26 lutego na hali przy Zespole Szkół w Mordarce zmierzyli się Trampkarze Młodsi z czterech klubów sportowych z terenu naszej gminy.

Zawody zostały rozegrane w systemie „każdy z każdym" w 14-to minutowych meczach. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym. Młodzi zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, oraz zaprezentowali wysoki poziom wyszkolenia sportowego. Wszystkie mecze były wyrównane, a rozgrywkom towarzyszyła atmosfera sportowej zaciętej rywalizacji.
Piłkarskie zmagania zakończyły się tryumfem drużyny LKS „Wierchy" Pasierbiec

Klasyfikacja końcowa:
I m – LKS „Wierchy" Pasierbiec
II m – LKS Rybie
III m – LKS „Słomka” Siekierczyna
IV m – LKS Mordarka

Podsumowania turnieju, oraz wręczenia pucharów i nagród dokonał Marian Mąka – wice wójt  Gminy Limanowa, oraz Wojciech Korabik -  kierownik wydziału Kultury i Promocji.

Zwycięskiej drużynie gratulujemy!

Piłkarskie zmagania zakończyły się tryumfem drużyny LKS „Wierchy" Pasierbiec