Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ferie pełne atrakcji w świetlicach gminnych!

14.01.2016

Dwa tygodnie zimowego wypoczynku to czas kiedy najmłodsi czas spędzany na wytężonej pracy w szkole zastąpić  mogą zabawą . Wiele atrakcji na czas ferii przygotowały dla dzieci i młodzieży świetlice gminne. Będą turnieje sportowe, zajęcia artystyczne, plastyczne, kulinarne, wyprawy w plener, a także konkursy z nagrodami.
Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!!!

Dwa tygodnie zimowego wypoczynku to czas kiedy najmłodsi czas spędzany na wytężonej pracy w szkole zastąpić  mogą zabawą . Wiele atrakcji na czas ferii przygotowały dla dzieci i młodzieży świetlice gminne. Będą turnieje sportowe, zajęcia artystyczne, plastyczne, kulinarne, wyprawy w plener, a także konkursy z nagrodami.
Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!!!Liczba wyświetleń: 5329
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne