Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Decopage nie tylko ładnie brzmi, ale i świetnie wygląda!

23.02.2015

Dzisiejsze spotkanie dzieciaków z trzech świetlic z Gminy Limanowa, które odbyło się w Starej Wsi nr 1  rozpoczęło się właśnie od tytułowych zajęć plastycznych. To skomplikowana, ale bardzo dekoracyjna technika. Powstało kilkadziesiąt pięknych obrazów, które można zobaczyć na zdjęciach. Co ciekawe, roztargnieni albo niezbyt skupieni na uwagach prowadzącej zajęcia Joli Biedroń , która objaśniała poszczególne etapy twórcze, stworzyli własne techniki, które niezupełnie przypominały francuski pierwowzór, ale były równie piękne. Kolejnym elementem wspólnego spotkania były wyścigi własnoręcznie zrobionych rybek; tutaj już trzeba było wykazać się nie tylko zdolnościami plastycznymi, ale i niezłą kondycją płuc.

W tej ciekawej i pełnej śmiechu zabawie z nagrodami „ryby” z Sowlin były bezkonkurencyjne, chociaż w młodszej grupie udało się wygrać Natalce z Pisarzowej. Na koniec, w oczekiwaniu na autobus urodziła się sympatyczna zabawa w "zajączki" z fantami, które trzeba było potem wykupić jakimś zadaniem.

Środa 25 lutego to kolejne integracyjne spotkanie świetlic - witraże w Pisarzowej ! Chętnych serdecznie zapraszamy – emocji i dobrej zabawy nie zabraknie na pewno.

Dzisiejsze spotkanie dzieciaków z trzech świetlic z Gminy Limanowa, które odbyło się w Starej Wsi nr 1  rozpoczęło się właśnie od tytułowych zajęć plastycznych. To skomplikowana, ale bardzo dekoracyjna technika. Powstało kilkadziesiąt pięknych obrazów, które można zobaczyć na zdjęciach. Co ciekawe, roztargnieni albo niezbyt skupieni na uwagach prowadzącej zajęcia Joli Biedroń , która objaśniała poszczególne etapy twórcze, stworzyli własne techniki, które niezupełnie przypominały francuski pierwowzór, ale były równie piękne. Kolejnym elementem wspólnego spotkania były wyścigi własnoręcznie zrobionych rybek; tutaj już trzeba było wykazać się nie tylko zdolnościami plastycznymi, ale i niezłą kondycją płuc.

W tej ciekawej i pełnej śmiechu zabawie z nagrodami „ryby” z Sowlin były bezkonkurencyjne, chociaż w młodszej grupie udało się wygrać Natalce z Pisarzowej. Na koniec, w oczekiwaniu na autobus urodziła się sympatyczna zabawa w "zajączki" z fantami, które trzeba było potem wykupić jakimś zadaniem.

Środa 25 lutego to kolejne integracyjne spotkanie świetlic - witraże w Pisarzowej ! Chętnych serdecznie zapraszamy – emocji i dobrej zabawy nie zabraknie na pewno.Liczba wyświetleń: 2173
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne