Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wspólna kolęda w świetlicy w Kisielówce

21.01.2015

Dnia  18 stycznia w Świetlicy w Kisielówce  odbył się Wieczór Kolęd. Dzieci i młodzież przedstawiły program poetycko-myzyczny o tematyce świątecznej. W spotkaniu  wzięli udział zaproszeni goście m.in. Sekretarz Gminy Limanowa  Marek Ziaja, Ks. Zbigniew Kruczyński z Parafii w  Pasierbcu, Sołtys wsi Teresa Wilczek, Radny Gminy Józef Wąsowicz oraz liczne grono mieszkańców Kisielówki.

Z programem kolędniczym zaprezentowała się  m.in. grupa kolędnicza, która zajęła  III miejsce podczas tegorocznego  Przeglądu Grup Kolędniczych  w Starej Wsi . Wspólne kolędowanie było okazją do złożenia życzeń  babciom i Dziadkom z okazji ich święta.

Dnia  18 stycznia w Świetlicy w Kisielówce  odbył się Wieczór Kolęd. Dzieci i młodzież przedstawiły program poetycko-myzyczny o tematyce świątecznej. W spotkaniu  wzięli udział zaproszeni goście m.in. Sekretarz Gminy Limanowa  Marek Ziaja, Ks. Zbigniew Kruczyński z Parafii w  Pasierbcu, Sołtys wsi Teresa Wilczek, Radny Gminy Józef Wąsowicz oraz liczne grono mieszkańców Kisielówki.

Z programem kolędniczym zaprezentowała się  m.in. grupa kolędnicza, która zajęła  III miejsce podczas tegorocznego  Przeglądu Grup Kolędniczych  w Starej Wsi . Wspólne kolędowanie było okazją do złożenia życzeń  babciom i Dziadkom z okazji ich święta.Liczba wyświetleń: 1637
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne