Warsztaty kulinarne w Świetlicy w Lipowem

08.01.2015

Zaproszenie

W związku z  realizacją projektu pn. "Zakup zestawu cateringowego, namiotu, organizacja warsztatów kulinarnych oraz imprezy promującej projekt"  w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie „Małych Projektów” na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich  Stowarzyszenie KGW Lipowe zaprasza chętne osoby do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach kulinarnych  o tematyce: Gęś pieczona, Wigilia, Placki po Zbójnicku, Kwaśnica z żeberkami, Rosół wiejski z makaronem, Pstrąg (gołąbki).  Warsztaty będą się odbywać w budynku Świetlicy Wiejskiej w Lipowem od stycznia do lutego 2015 r , na zakończenie warsztatów przewidziana jest  bezpłatna impreza podsumowująca projekt, która odbędzie się w miesiącu lutym 2015 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 508575331.

O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.

Zaproszenie

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 508575331.

O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.

Liczba wyświetleń: 1967