Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Norwegia w obiektywie - wernisaż w Pisarzowej

29.01.2015

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Pisarzowej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Anny Teresy Kozłowskiej pt. "Norwegia", który odbędzie się w dniu 3 lutego br.  (wtorek) o godz. 18.00.

 Anna Teresa Kozłowska w Norwegii skończyła studia plastyczne i pedagogiczne, po których pracowała w szkole jako nauczyciel plastyki. Wolny czas poświęcała na malowanie, fotografowanie i uczestniczenie w kursach malarskich.

Prezentowana wystawa jest rezultatem zachwytów przeżywanych podczas wędrówek po norweskich górach i wodach oraz potrzeby podzielenia się ich urodą, tym razem za pośrednictwem fotografii. Brak tu ludzi i wydarzeń, jest tylko piękno czasem pomijanie, niezauważane, a czasem podziwiane przez wszystkich. Wystawa prezentowana była w wielu miejscach w Polsce.

Wystawa udostępniana dzięki współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie

Serdecznie zapraszamy!

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Pisarzowej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Anny Teresy Kozłowskiej pt. "Norwegia", który odbędzie się w dniu 3 lutego br.  (wtorek) o godz. 18.00.

 Anna Teresa Kozłowska w Norwegii skończyła studia plastyczne i pedagogiczne, po których pracowała w szkole jako nauczyciel plastyki. Wolny czas poświęcała na malowanie, fotografowanie i uczestniczenie w kursach malarskich.

Prezentowana wystawa jest rezultatem zachwytów przeżywanych podczas wędrówek po norweskich górach i wodach oraz potrzeby podzielenia się ich urodą, tym razem za pośrednictwem fotografii. Brak tu ludzi i wydarzeń, jest tylko piękno czasem pomijanie, niezauważane, a czasem podziwiane przez wszystkich. Wystawa prezentowana była w wielu miejscach w Polsce.

Wystawa udostępniana dzięki współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie

Serdecznie zapraszamy!Liczba wyświetleń: 1465
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne