Kolejny sukces plastyczny gimnazjalistek z Zespołu Szkół w Pasierbcu!

06.01.2015

„Młodzież wolna od dymu tytoniowego”- pod takim hasłem Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny zorganizował konkurs, którego podsumowanie miało miejsce w Bibliotece Pedagogicznej w Limanowej. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych powiatu limanowskiego i  polegał na wykonaniu plakatu antytytoniowego.

Na konkurs nadesłano 37 prac z 14 gimnazjów. Komisja Konkursowa w składzie:

-   Andrzej Giza –   plastyk – Limanowski  Dom Kultury,

-  Magdalena Ślazyk – Dyrektor Wydziału Organizacji i Zdrowia – Starostwo Powiatowe w Limanowej,

- Edyta Fiejtek – młodszy asystent - Oświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia PSSE w Limanowej,

postanowiła nagrodzić trzy najlepsze prace i przyznać jedno wyróżnienie. Wśród nagrodzonych prac aż dwie należały do gimnazjalistek z Zespołu Szkół w Pasierbcu. Uznanie w oczach jury zyskały plakaty autorstwa Magdaleny Kotary – laureatka  II miejsca oraz Oliwii Dziedzic – zdobywczyni III miejsca. Plakaty dziewcząt powstały pod kierunkiem Pani mgr Natalii Wątroby. Prace  gimnazjalistek zachwyciły jury oryginalnym ujęciem tematu i głębokim przekazem. Na zwycięzców konkursu czekały atrakcyjne nagrody w postaci nowoczesnych smartfonów.   Gratulujemy!

Red. ZS Pasierbiec

Na konkurs nadesłano 37 prac z 14 gimnazjów. Komisja Konkursowa w składzie:

-   Andrzej Giza –   plastyk – Limanowski  Dom Kultury,

Red. ZS Pasierbiec