Noc w kopalni…

14.12.2014

Niezwykłą przygodę przeżyli  uczniowie klas I i IV Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu, którzy wraz z rodzicami i wychowawcami spędzili niezapomnianą noc w Kopalni Soli w Bochni. Uczestnicy wycieczki zwiedzali kopalnię  poznając jej historię.

Na miejscu dzieci miały także okazję skorzystać  z boiska rekreacyjnego oraz z placu zabaw, atrakcją była także wspólna dyskoteka. Po wszystkich atrakcjach wieczoru dzieci udały się na spoczynek w Komorze Ważyn, gdzie największą niespodzianką były piętrowe łóżka. Całodzienne wrażenia oraz osobliwy nastrój pokoju sprawił, że sen nie trwał zbyt długo jednak pomimo lekkiego niewyspania następnego dnia wszyscy pełni niezapomnianych wrażeń z uśmiechami na twarzach wrócili do domów.

Podziękowania należą się  rodzicom  uczniów, którzy sprawili tak miłą niespodziankę swoim pociechom. Wspólny wyjazd okazał się doskonałą formą integracji klasowej i rodzinnej, a dzieci wspaniale i ciekawie spędziły czas.