Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ..." - II Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

06.12.2014

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "CHATKA MAŁEGO SKRZATKA"  w Mordarce organizuje II Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: "GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ...". Ubiegłoroczny świąteczny konkurs kolęd i pastorałek cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród przedszkolaków, stąd pomysł jego kontynuacji. Konkurs odbędzie się 19 grudnia w Domu Weselnym "Walek" w Mordarce.

Celem konkursu jest wytworzenie świątecznego nastroju, możliwość zaprezentowania talentów wśród najmłodszych, pokazanie kreatywności artystycznej dzieci oraz przede wszystkim integrowanie środowiska przedszkolnego na terenie naszej gminy i okolic. Specjalnie powołane Jury oceniać będzie: wybór odpowiedniej kolędy, pastorałki (pomysłowość w kwestii wyboru utworu, dobór repertuaru do wieku wykonawcy/ów), opanowanie pamięciowe tekstu i melodii, czystość i poprawność wykonania (walory wokalne, poczucie rytmu) oraz ogólne wrażenie artystyczne (stroje, rekwizyty). Organizatorzy zachęcają do licznego udziału, zapewniając miłą świąteczną atmosferę, niezapomniane wrażenia i atrakcyjne nagrody dla każdego uczestnika.

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są do dnia 8 GRUDNIA 2014r. Aby zgłosić przedszkole na konkurs należy wypełnić Kartę zgłoszeniową i wysłać ją na adres: Chatka Małego Skrzatka 34 - 600 Limanowa, Mordarka 680, bądź drogą elektroniczną na adres: [email protected].

Regulamin konkursu wraz z Kartą zgłoszeniową znajduje się poniżej. Można też go znaleźć na stronie przedszkola: skrzatek.eu, bądź na stronie faceboookowej "Chatki Małego Skrzatka":

https://www.facebook.com/pages/Chatka-Małego-Skrzatka/565386206854622?fref=ts

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "CHATKA MAŁEGO SKRZATKA"  w Mordarce organizuje II Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: "GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ...". Ubiegłoroczny świąteczny konkurs kolęd i pastorałek cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród przedszkolaków, stąd pomysł jego kontynuacji. Konkurs odbędzie się 19 grudnia w Domu Weselnym "Walek" w Mordarce.

Celem konkursu jest wytworzenie świątecznego nastroju, możliwość zaprezentowania talentów wśród najmłodszych, pokazanie kreatywności artystycznej dzieci oraz przede wszystkim integrowanie środowiska przedszkolnego na terenie naszej gminy i okolic. Specjalnie powołane Jury oceniać będzie: wybór odpowiedniej kolędy, pastorałki (pomysłowość w kwestii wyboru utworu, dobór repertuaru do wieku wykonawcy/ów), opanowanie pamięciowe tekstu i melodii, czystość i poprawność wykonania (walory wokalne, poczucie rytmu) oraz ogólne wrażenie artystyczne (stroje, rekwizyty). Organizatorzy zachęcają do licznego udziału, zapewniając miłą świąteczną atmosferę, niezapomniane wrażenia i atrakcyjne nagrody dla każdego uczestnika.

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są do dnia 8 GRUDNIA 2014r. Aby zgłosić przedszkole na konkurs należy wypełnić Kartę zgłoszeniową i wysłać ją na adres: Chatka Małego Skrzatka 34 - 600 Limanowa, Mordarka 680, bądź drogą elektroniczną na adres: [email protected].

Regulamin konkursu wraz z Kartą zgłoszeniową znajduje się poniżej. Można też go znaleźć na stronie przedszkola: skrzatek.eu, bądź na stronie faceboookowej "Chatki Małego Skrzatka":

https://www.facebook.com/pages/Chatka-Małego-Skrzatka/565386206854622?fref=tsLiczba wyświetleń: 2306
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne