Gimnazjalistki z Mordarki kolejny raz niezwyciężone!

15.12.2014

Dnia 16 grudnia na hali sportowej przy Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Koszykówce Dziewcząt. W rozgrywkach brały udział trzy gimnazja z terenu naszej gminy. Dziewczęta uporczywie walczyły o każdy punkt, a gra momentami stawała się bardzo zacięta.  Jednak ostatecznie bezkonkurencyjne okazały się Gimnazjalistki z Mordarki, które wygrywając całe zawody obroniły zeszłoroczny tytuł mistrza Gminy Limanowa.

Zwycięska drużyna grała w składzie:

Patrycja Florek, Natalia Sławek, Patrycja Sławek, Natalia Wojtas, Agnieszka Lis, Kinga Zelek, Gabriela Mól, Ilona Jańczyk, Patrycja Lis, Alicja Janik. Opiekunem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego – Krzysztof Trojanowski.

Klasyfikacja ogólna turnieju:

I – Mordarka

II – Pasierbiec

III – Stara Wieś 1

Podsumowania zawodów oraz wręczenia nagród i pucharów dokonali: Marian Mąka – Wice Wójt Gminy Limanowa, Rozalia Kuchta – Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce,  oraz Marek Golonka – nauczyciel wychowania fizycznego w Pasierbcu.

Zwycięskiej drużynie gratulujemy, oraz życzymy sukcesów na zawodach powiatowych, które odbędą się już w nowym 2015  roku.

Zwycięska drużyna grała w składzie:

Klasyfikacja ogólna turnieju:

I – Mordarka