Akcja „Podaruj życie innym” w Nowym Rybiu

11.12.2014

Dnia 7 grudnia br. w remizie OSP w Nowym Rybiu po raz siedemnasty spotkali się honorowi dawcy krwi aby podzielić się cennym darem, jakim jest oddana krew. Akcję pod hasłem „PODARUJ ŻYCIE INNYM” organizuje Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Rybiu.

Krew oddają sami strażacy, jak również ich bliscy. Dotąd dokonano 355 pobrań a krwiodawcy oddali prawie 160 litrów krwi. W imieniu biorców Zarząd OSP serdecznie dziękuje i wszystkich chętnych zaprasza w przyszłym 2015 roku.

W Nowym Roku wszystkim członkom OSP oraz sympatykom straży pożarnej Zarząd OSP składa życzenia wszelkiej pomyślności oraz dużo zdrowia. Szczególne życzenia kieruje także do wszystkich honorowych dawców, dzięki którym akcja „Podaruj życie innym” z roku na rok jest kontynuowana.