XVII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI PRZESZEDŁ DO HISTORII

06.11.2014

Dnia 6 listopada br. przy pięknej pogodzie już po raz siedemnasty spotkali się uczestnicy Biegu Niepodległości. Do Młynnego zjechało prawie 330 zawodników z 15 szkół i klubów sportowych.
Uroczystego otwarcia zawodów dokonali:  Sekretarz Gminy Limanowa - Marek Ziaja, Proboszcz Parafii Łososina Górna - Ks. dr Stanisław Kowalik oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynnem - Bożena Golonka. W nawiązaniu do historycznej rocznicy przed startem uroczyście odśpiewano hymn państwowy.

16 biegów indywidualnych oraz emocjonujący sprinterski bieg sztafetowy na koniec zmagań sportowych - tak  w poszczególnych kat.wiekowych startowali najmłodsi, a później była już dekoracja i losowanie nagród rzeczowych w obecności:  Edyty Król - Dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w  Limanowej, Anety Matras - Przewodniczącej Rady Rodziców w Szkole Podstawowej w Młynnem oraz  Bożeny Golonka - Dyrektora Szkoły Podstawowej w  Młynnem.

Tegoroczny Bieg Niepodległości odbył się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Limanowa – Władysława Pazdana.

Poniżej w tabelach znajdują się szczegółowe wyniki XVII Biegu Niepodległości .

Poniżej w tabelach znajdują się szczegółowe wyniki XVII Biegu Niepodległości .