Wyłączenie z ruchu drogi Limanowa – Szyk

05.11.2014

Wykonawca zadania „Przebudowa obiektów mostowych w ciągu drogi powiatowej NR 1618K relacji Limanowa - Szyk - Mstów w miejscowości Limanowa/Piekiełko wraz z dojazdami” firma STRABAG INFRASTRUKTURA POŁUDNIE Sp. z o.o. informuje, że w związku z planowanymi na dzień 07.11.2014r. robotami bitumicznymi droga NR 1618K relacji Limanowa - Szyk - Mstów w km od 1+433 (skrzyżowanie z drogą na m. Piekiełko) do km 0+790 (OSP Łososina) będzie zamknięta w godzinach od 8:00 do17:00.

Powyższe roboty wymagają czasowego zamknięcia odcinka drogi wraz z wprowadzeniem objazdów zgodnie z zatwierdzoną czasową organizacją ruchu.

Proponowany objazd zamkniętego odcinka poprowadzony będzie drogą wojewódzką nr 965 relacji Limanowa - Bochnia następnie drogą krajową nr 28 do miejscowości Zamieście, następnie drogą powiatową nr 1632K przez centrum m. Tymbark , później drogą 1617K relacji Piekiełko - Tymbark do m. Piekiełko do skrzyżowania z drogą nr 1618K.