XVII Bieg Niepodległości – zgłoszenia do 3 listopada

14.10.2014

Dnia 6 listopada br. w Młynnem odbędzie się XVII Bieg Niepodległości. Organizatorem Biegu jak co roku  jest Uczniowski Klub Sportowy "Patria" Młynne, a współorganizatorem - Urząd Gminy Limanowa i Szkoła Podstawowa w Młynnem. Bieg odbędzie się pod  honorowym patronatem Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Szkole Podstawowej w Młynnem, w dniu 6 listopada w godz. 9:00 - 10:00. Zawody rozpoczną się o godz. 10.30.

Zawody to indywidualne biegi przełajowe oraz sztafety klubowe lub szkolne. W każdej kategorii wiekowej dany klub lub szkoła może wystawić maksymalnie 5 zawodników i 2 sztafety.
Imienny skład klubowej sztafety sprinterskiej podać należy w dniu zawodów w biurze zawodów.

Zgłoszenia: Do dnia 3 listopada 2014r. (TERMIN NIEPRZEKRACZALNY!) wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected].

Zgłoszenia należy dokonać na zamieszczonym poniżej formularzu.

Uwaga!!! Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane.

Zgłoszenia należy dokonać na zamieszczonym poniżej formularzu.

Uwaga!!! Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane.