Gimnazjum w Rupniowie triumfuje w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

05.10.2014

Rywalizacją chłopaków z gimnazjów zostały rozpoczęte Gminne Międzyszkolne Zawody Sportowe. Pierwszą dyscypliną sportową z którą musieli się zmierzyć nasi uczniowie była Halowa Piłka Nożna. Rozgrywki już tradycyjnie miały miejsce w  Zespole Szkół w Rupniowie. Gospodarze choć bardzo serdecznie przyjęli gości niemniej jednak nie pozwolili przeciwnikom odebrać sobie najwyższego lauru. Po zaciętym meczu finałowym z Męciną nr 1 – wygranym 3:0 –przypieczętowali zwycięstwo w zawodach.

Zwycięska drużyna grała w następującym składzie: Wojciech Halota, Arkadiusz Kozak, Krystian Woźniak, Sebastian Kołodziej, Rafał Żak, Remigiusz Jurek, Maksymilian Bogacz, Szymon Kurzeja, Mateusz Kwarciak, Adrian Korta.

Poszczególne drużyny chłopców zajęły następujące miejsca:

I miejsce - Rupniów
 II miejsce - Męcina
 III miejsce - Pasierbiec
 IV miejsce - Mordarka
V-VI miejsce – Stara Wieś 1, Stara Wieś 2

Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały nagrody i dyplomy, które wręczali: Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Gimnazjaliści z Rupniowa będą reprezentować naszą Gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 17 października w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia i sukcesów!

Poszczególne drużyny chłopców zajęły następujące miejsca:

I miejsce - Rupniów
 II miejsce - Męcina