Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gimnazjalistki z Pasierbca mistrzyniami gminy w Halowej Piłce Nożnej

06.10.2014

 

 

Kolejny dzień piłkarskich zmagań – tym razem zawody rozegrały dziewczęta z Gimnazjów. W rozgrywkach, które miały miejsce w Zespole Szkół w Rupniowie udział wzięło sześć gimnazjów z terenu naszej gminy. Walka o podium była zacięta i wyrównana. Dreszczyku emocji dodał finał, po którym nadal nie wyłoniono zwycięskiej drużyny. Ostateczne rozstrzygnięcie nastąpiło w rzutach karnych, gdzie dziewczęta z Pasierbca pokonały przeciwniczki z Mordarki.

 

Zwycięska drużyna grała w składzie: Dudek Karolina, Pytel Justyna, Gąsiorek Sylwia, Golonka Sylwia, Kowalik Angelika, Kulig Kinga, Pasiut Aleksandra, Sewiło Sandra, Halota Izabela, Dziedzic Oliwia, Kaja Patrycja.

 

Klasyfikacja ogólna turnieju:

I m – Pasierbiec
II m – Mordarka

III m – Męcina
IV m – Stara Wieś I
V-VI m – Stara Wieś II, Rupniów

 

Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy i nagrody, które wręczyli w imieniu Wójta Gminy Limanowa – Wojciech Korabik, oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie – Robert Piwowarczyk.

 

Gimnazjalistki z Pasierbca będą reprezentować naszą Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 15 października w Zespole Szkół w Rupniowie. Życzymy powodzenia!

 

 

Kolejny dzień piłkarskich zmagań – tym razem zawody rozegrały dziewczęta z Gimnazjów. W rozgrywkach, które miały miejsce w Zespole Szkół w Rupniowie udział wzięło sześć gimnazjów z terenu naszej gminy. Walka o podium była zacięta i wyrównana. Dreszczyku emocji dodał finał, po którym nadal nie wyłoniono zwycięskiej drużyny. Ostateczne rozstrzygnięcie nastąpiło w rzutach karnych, gdzie dziewczęta z Pasierbca pokonały przeciwniczki z Mordarki.

 

Zwycięska drużyna grała w składzie: Dudek Karolina, Pytel Justyna, Gąsiorek Sylwia, Golonka Sylwia, Kowalik Angelika, Kulig Kinga, Pasiut Aleksandra, Sewiło Sandra, Halota Izabela, Dziedzic Oliwia, Kaja Patrycja.

 

Klasyfikacja ogólna turnieju:

I m – Pasierbiec
II m – Mordarka

III m – Męcina
IV m – Stara Wieś I
V-VI m – Stara Wieś II, Rupniów

 

Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy i nagrody, które wręczyli w imieniu Wójta Gminy Limanowa – Wojciech Korabik, oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie – Robert Piwowarczyk.

 

Gimnazjalistki z Pasierbca będą reprezentować naszą Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 15 października w Zespole Szkół w Rupniowie. Życzymy powodzenia!Liczba wyświetleń: 2547
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne