„Pierwszy dzwonek” – rusza wypłata świadczeń

30.09.2014

Od czwartku 2 października w kasie Urzędu Gminy Limanowa wypłacane będą środki z projektu „Pierwszy dzwonek”. Świadczenia otrzymają wszyscy, którzy do dnia 23 lipca br. złożyli stosowny wniosek, ubiegając się o pomoc finansową. Jednorazowa kwota wsparcia na ucznia w ramach projektu wynosi 150 zł.

Przypomnijmy, w ramach projektu „Pierwszy dzwonek” wsparcie finansowe udzielane jest na zakup  artykułów edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych, w szczególności podręczników.  Świadczenia udzielane są rodzinom wielodzietnym 4+.

Przed udaniem się do kasy po odbiór świadczenia, wcześniej należy zgłosić się do Gminnego Zespołu Obsługi Szkół /pok. nr 31 w budynku Urzędu Gminy/ celem wypełnienia  oświadczenia o wydatkowaniu wsparcia przyznanego w ramach projektu.

Kasa Urzędu Gminy czynna jest w godz. 8.00-15.00

Kasa Urzędu Gminy czynna jest w godz. 8.00-15.00