A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przedsiębiorco, weź udział w konkursie!

07.08.2014

Powiat Limanowski wraz z Regionalnym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej organizuje X edycję konkursu, w następujących kategoriach: "Lider Biznesu", "Inicjatywa Gospodarcza", "Pracodawca Roku" oraz "Działalność charytatywna wśród lokalnej społeczności".

Konkurs ma na celu wspieranie przedsiębiorczości poprzez promocję firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne z zachowaniem zasad etyki biznesu oraz osób, które swym działaniem szczególnie przyczyniają się do tworzenia sprzyjających warunków dla przedsiębiorczości jak i dla rozwoju lokalnej społeczności.

Uroczyste wręcznenie nagród będzie miało miejsce podczas Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości.

 

Patronat Honorowym nad imprezą objęLI: wicepremier, minister właściwy ds. infrastruktury i rozwoju - ELŻBIETA BIEŃKOWSKA, senator Rzeczypospolitej Polskiej - prof. STANISŁAW HODOROWICZ oraz Marszałek Województwa Małopolskiego - MAREK SOWA.

Organizatorem konkursu jest Powiat Limanowski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15 września 2014 roku.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz wnioski.

Powiat Limanowski wraz z Regionalnym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej organizuje X edycję konkursu, w następujących kategoriach: "Lider Biznesu", "Inicjatywa Gospodarcza", "Pracodawca Roku" oraz "Działalność charytatywna wśród lokalnej społeczności".

Konkurs ma na celu wspieranie przedsiębiorczości poprzez promocję firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne z zachowaniem zasad etyki biznesu oraz osób, które swym działaniem szczególnie przyczyniają się do tworzenia sprzyjających warunków dla przedsiębiorczości jak i dla rozwoju lokalnej społeczności.

Uroczyste wręcznenie nagród będzie miało miejsce podczas Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości.

 

Patronat Honorowym nad imprezą objęLI: wicepremier, minister właściwy ds. infrastruktury i rozwoju - ELŻBIETA BIEŃKOWSKA, senator Rzeczypospolitej Polskiej - prof. STANISŁAW HODOROWICZ oraz Marszałek Województwa Małopolskiego - MAREK SOWA.

Organizatorem konkursu jest Powiat Limanowski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15 września 2014 roku.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz wnioski.Liczba wyświetleń: 2095
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30