Przedsiębiorco, weź udział w konkursie!

07.08.2014

Powiat Limanowski wraz z Regionalnym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej organizuje X edycję konkursu, w następujących kategoriach: "Lider Biznesu", "Inicjatywa Gospodarcza", "Pracodawca Roku" oraz "Działalność charytatywna wśród lokalnej społeczności".

Konkurs ma na celu wspieranie przedsiębiorczości poprzez promocję firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne z zachowaniem zasad etyki biznesu oraz osób, które swym działaniem szczególnie przyczyniają się do tworzenia sprzyjających warunków dla przedsiębiorczości jak i dla rozwoju lokalnej społeczności.

Uroczyste wręcznenie nagród będzie miało miejsce podczas Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości.

Patronat Honorowym nad imprezą objęLI: wicepremier, minister właściwy ds. infrastruktury i rozwoju - ELŻBIETA BIEŃKOWSKA, senator Rzeczypospolitej Polskiej - prof. STANISŁAW HODOROWICZ oraz Marszałek Województwa Małopolskiego - MAREK SOWA.

Organizatorem konkursu jest Powiat Limanowski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15 września 2014 roku.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz wnioski.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15 września 2014 roku.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz wnioski.