Pomoc dla przedsiębiorców w ramach projektu "Klęski żywiołowe"

06.08.2014

„Klęski żywiołowe’’ to projekt  skierowany do przedsiębiorców poszkodowanych na skutek klęsk żywiołowych lub działania siły wyższej, tj. powodzi, gwałtownych ulew, huraganu, trzęsienia ziemi itp.

Fundacja Rozwoju Regionu Rabka ( FRRR ) z siedzibą w Rabce-Zdrój jest instytucją powstałą w 1998 roku i powołaną do prowadzenia działalności na  rzecz wszechstronnego rozwoju regionu oraz popierania wszelkich inicjatyw ekonomiczno-społecznych, zmierzających do powstawania małych i średnich przedsiębiorstw, a także pomagania już istniejącym. Za całokształt działalności oraz skuteczne realizowanie projektów FRRR została nagrodzona w 2007 roku nagrodą Marszałka Województwa Małopolskiego „Kryształy Soli”.

Aktualnie realizuje projekt, finansowany w ramach MRPO ze środków pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod nazwą „Klęski żywiołowe’’. Projekt ten skierowany jest do przedsiębiorców poszkodowanych na skutek klęsk żywiołowych lub działania siły wyższej, tj. powodzi, zalań, huraganu, trzęsienia ziemi, itp. Oferuje on przedsiębiorcom ułatwiony dostęp do preferencyjnego źródła finansowania, tj. nieoprocentowanych pożyczek  bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Mając na względzie podtopienia, powodzie i wichury jakie wystąpiły w ostatnich dniach na terenie Gminy oraz możliwości rozwoju i inwestycji, jakie poszkodowanym przedsiębiorcom stwarza  realizowany przez projekt, prosimy o kontakt z Fundacją.

Osoba do kontaktu:  - Magdalena Kochanowska, tel.: 889 875 721, [email protected], www.frrr.pl.

Liczba wyświetleń: 1957