Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wesoło i pożytecznie na wakacyjnych zajęciach w świetlicach w Kisielówce i Starej Wsi

20.07.2014

Różnorodność tematyczna zajęć z jakich skorzystać mogą najmłodsi podopieczni świetlic w Kisielówce i Starej Wsi sprawia, że dzieci nie tylko się bawią ale również i ..uczą. Ale nie chodzi tu oczywiście o uczenie się takie jak w szkole, "siedzenie" nad książkami itp. … przecież są wakacje…chodzi o naukę czegoś co może się przydać najmłodszym na co dzień.

Zabawa jest oczywiście na pierwszym miejscu, i tak dzieci ze świetlicy w Kisielówce wraz z opiekunami uczestniczą w wycieczkach, m.in. w Kamionnej odwiedziły plac zabaw i siłownię, zwiedziły drogę krzyżową na Pasierbcu oraz odbyły wędrówkę na Wierzch Góry. Po drodze było mnóstwo przygód, a niezapomnianą pamiątką po wyprawach są zdjęcia, które będą przypominać o wspólnych wakacyjnych chwilach.

Świetlica w Starej Wsi wyszła najmłodszym naprzeciw przygotowując zajęcia artystyczne oraz kulinarne. Dzieci za pomocą różnych technik wykonywały piękne rysunki, a swoje zdolności które przelały na papier później wykorzystywały dekorując samodzielnie przygotowane wypieki – ciasta i ciasteczka. Zasłużenie najmłodsi na koniec mogli skosztować zrobione przez siebie słodkości.

Kolejne tygodnie wakacji to nowe oferty zajęć w świetlicach. Chętnych do udziału w zajęciach odsyłamy do „grafiku wakacyjnego” zamieszczonego na naszej stronie.

Różnorodność tematyczna zajęć z jakich skorzystać mogą najmłodsi podopieczni świetlic w Kisielówce i Starej Wsi sprawia, że dzieci nie tylko się bawią ale również i ..uczą. Ale nie chodzi tu oczywiście o uczenie się takie jak w szkole, "siedzenie" nad książkami itp. … przecież są wakacje…chodzi o naukę czegoś co może się przydać najmłodszym na co dzień.

Zabawa jest oczywiście na pierwszym miejscu, i tak dzieci ze świetlicy w Kisielówce wraz z opiekunami uczestniczą w wycieczkach, m.in. w Kamionnej odwiedziły plac zabaw i siłownię, zwiedziły drogę krzyżową na Pasierbcu oraz odbyły wędrówkę na Wierzch Góry. Po drodze było mnóstwo przygód, a niezapomnianą pamiątką po wyprawach są zdjęcia, które będą przypominać o wspólnych wakacyjnych chwilach.

Świetlica w Starej Wsi wyszła najmłodszym naprzeciw przygotowując zajęcia artystyczne oraz kulinarne. Dzieci za pomocą różnych technik wykonywały piękne rysunki, a swoje zdolności które przelały na papier później wykorzystywały dekorując samodzielnie przygotowane wypieki – ciasta i ciasteczka. Zasłużenie najmłodsi na koniec mogli skosztować zrobione przez siebie słodkości.

Kolejne tygodnie wakacji to nowe oferty zajęć w świetlicach. Chętnych do udziału w zajęciach odsyłamy do „grafiku wakacyjnego” zamieszczonego na naszej stronie.Liczba wyświetleń: 1489
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne