Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

MROZU z koncertem w Pisarzowej!

10.07.2014

Gwiazda wieczoru - MROZU!

 

W niedzielę 3 sierpnia obok stadionu sportowego LKS „Olimpia” w Pisarzowej wystąpi Łukasz „Mrozu” Mróz. Jego koncert będzie uwieńczeniem tegorocznego „Święta Gminy Limanowa”, na które już dziś zaprasza Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan.

W pierwszą niedzielę sierpnia, swoje święto obchodzić będzie Gmina Limanowa. Popołudniowa impreza rozpocznie się Prezentacją Kół Gospodyń Wiejskich. Wszyscy, którzy w tym czasie odwiedzą Pisarzową, będą mieli okazję zasmakować w swoistych „skarbach” regionalnej kuchni, poszczególne Koła przedstawią także scenki obyczajowe i pieśni regionalne. Podczas trwania uroczystości swoją twórczość oprócz Kół Gospodyń Wiejskich, ukażą również lokalni artyści m.in. malarze, rzeźbiarze i kowale.

 

Zespół LACHERSI

Tradycją jest, że Święto Gminy Limanowa to doskonała muzyka dla każdego i dobra zabawa, dlatego też na scenie gościć będziemy dwa znakomite zespoły: „Soul System” oraz „Lachersi”, a gwiazdą wieczoru będzie MROZU, jeden z najbardziej obecnie topowych, polskich artystów, autor takich hitów jak: Miliony monet, 1000 metrów nad ziemią, Jak nie my to kto, Rollercoaster, czy Nic do stracenia, laureat nagrody VIVA Comet Awards w kategorii: „Debiut roku 2010”, nominowany do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca.

Podczas trwania imprezy dla wszystkich przygotowane będą liczne atrakcje m.in. wspólny taniec zumba oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami, a dla najmłodszych balonowe zoo, pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, bungee, zamki dmuchane, kula zorbing.

 

Zespół SOUL SYSTEM

Serdecznie zapraszamy do Pisarzowej!!!

Gwiazda wieczoru - MROZU!

 

W niedzielę 3 sierpnia obok stadionu sportowego LKS „Olimpia” w Pisarzowej wystąpi Łukasz „Mrozu” Mróz. Jego koncert będzie uwieńczeniem tegorocznego „Święta Gminy Limanowa”, na które już dziś zaprasza Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan.

W pierwszą niedzielę sierpnia, swoje święto obchodzić będzie Gmina Limanowa. Popołudniowa impreza rozpocznie się Prezentacją Kół Gospodyń Wiejskich. Wszyscy, którzy w tym czasie odwiedzą Pisarzową, będą mieli okazję zasmakować w swoistych „skarbach” regionalnej kuchni, poszczególne Koła przedstawią także scenki obyczajowe i pieśni regionalne. Podczas trwania uroczystości swoją twórczość oprócz Kół Gospodyń Wiejskich, ukażą również lokalni artyści m.in. malarze, rzeźbiarze i kowale.

 

Zespół LACHERSI

Tradycją jest, że Święto Gminy Limanowa to doskonała muzyka dla każdego i dobra zabawa, dlatego też na scenie gościć będziemy dwa znakomite zespoły: „Soul System” oraz „Lachersi”, a gwiazdą wieczoru będzie MROZU, jeden z najbardziej obecnie topowych, polskich artystów, autor takich hitów jak: Miliony monet, 1000 metrów nad ziemią, Jak nie my to kto, Rollercoaster, czy Nic do stracenia, laureat nagrody VIVA Comet Awards w kategorii: „Debiut roku 2010”, nominowany do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca.

Podczas trwania imprezy dla wszystkich przygotowane będą liczne atrakcje m.in. wspólny taniec zumba oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami, a dla najmłodszych balonowe zoo, pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, bungee, zamki dmuchane, kula zorbing.

 

Zespół SOUL SYSTEM

Serdecznie zapraszamy do Pisarzowej!!!Liczba wyświetleń: 2623
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne