Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Międzyosiedlowe zawody „CONTRA” w Sowlinach

24.07.2014

W dniu 22 lipca br. na boisku sportowym obok świetlicy w Sowlinach odbyły się Międzyosiedlowe Zawody „CONTRA” w piłce nożnej. Zawody miały charakter otwarty. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny –„Sowliny I” , „Willowa”  i „Sowliny II”. Mecze zostały rozegrane w systemie „każdy z każdym” po czterech zawodników w drużynie. 

Po emocjonujących rozgrywkach I miejsce zajęła drużyna „Willowa” w składzie:

Grzegorz Wasilewski

Mateusz Nowak

Kacper Wasilewski

Wiktor Bulanda

II miejsce zajęła drużyna „Sowliny I” w składzie:

Sebastian Bulanda

Paweł Klimczak

Milena Czachurska

Kamil Rusin

III miejsce zajęła drużyna „Sowliny II” w składzie:

Kuba Bieda

Dominik Kasiński

Igor Jędrzejek

Sebastian Tobiasz

Zwycięska drużyna „Willowa” otrzymała pamiątkowy puchar, a wszystkie uczestniczące w rozgrywkach  drużyny otrzymały nagrody rzeczowe w postaci piłek oraz pamiątkowe medale ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa. Mecze sędziował nauczyciel wychowania fizycznego - Marcin Jańczy za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także wszystkim którzy wsparli organizację zawodów, a uczestnikom za wspaniałą sportową rywalizację.

 

W dniu 22 lipca br. na boisku sportowym obok świetlicy w Sowlinach odbyły się Międzyosiedlowe Zawody „CONTRA” w piłce nożnej. Zawody miały charakter otwarty. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny –„Sowliny I” , „Willowa”  i „Sowliny II”. Mecze zostały rozegrane w systemie „każdy z każdym” po czterech zawodników w drużynie. 

Po emocjonujących rozgrywkach I miejsce zajęła drużyna „Willowa” w składzie:

Grzegorz Wasilewski

Mateusz Nowak

Kacper Wasilewski

Wiktor Bulanda

II miejsce zajęła drużyna „Sowliny I” w składzie:

Sebastian Bulanda

Paweł Klimczak

Milena Czachurska

Kamil Rusin

III miejsce zajęła drużyna „Sowliny II” w składzie:

Kuba Bieda

Dominik Kasiński

Igor Jędrzejek

Sebastian Tobiasz

Zwycięska drużyna „Willowa” otrzymała pamiątkowy puchar, a wszystkie uczestniczące w rozgrywkach  drużyny otrzymały nagrody rzeczowe w postaci piłek oraz pamiątkowe medale ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa. Mecze sędziował nauczyciel wychowania fizycznego - Marcin Jańczy za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także wszystkim którzy wsparli organizację zawodów, a uczestnikom za wspaniałą sportową rywalizację.

 Liczba wyświetleń: 2428
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne