Materialne wsparcie dla uczniów w ramach projektu „PIERWSZY DZWONEK”

15.07.2014

Do dnia 23 lipca 2014 roku trwa nabór do projektu „PIERWSZY DZWONEK”, w ramach którego wsparcie finansowe na zakupu artykułów edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych, w szczególności podręczników mogą uzyskać rodziny wielodzietne 4+.

Rodzina wielodzietna 4+ to rodzina składająca się z rodziców lub rodzica / opiekunów lub opiekuna prawnego/ oraz 4 lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub pozostających na utrzymaniu rodziców / opiekunów prawnych dzieci do 24 roku życia uczących się lub studiujących i której wszyscy członkowie mający status ucznia zamieszkują na obszarze województwa małopolskiego.

Wsparcie udzielane jest jednorazowo w minimalnej kwocie 150 zł na ucznia.

Warunkiem udzielenia wsparcia jest złożenie poprawnego wniosku wraz z oświadczeniem
w Urzędzie Gminy Limanowa ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 b, pokój 31.

Wzór deklaracji, oświadczenie i Regulamin projektu „Pierwszy dzwonek” są do pobrania poniżej.

Kontakt:            Gminny Zespół Obsługi Szkół w Limanowej

ul. Matki Boskiej Bolesnej 18b

tel.  18 337 37 92

Wsparcie udzielane jest jednorazowo w minimalnej kwocie 150 zł na ucznia.

w Urzędzie Gminy Limanowa ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 b, pokój 31.

Kontakt:            Gminny Zespół Obsługi Szkół w Limanowej

ul. Matki Boskiej Bolesnej 18b