„Limanowa Cup” w międzynarodowej obsadzie

06.07.2014

W dniach 25-27 lipca 2014 r. odbędzie się XII edycja Międzynarodowych Zawodów w Biegu na Orientację „Limanowa Cup”. Trzydniowe Biegi, których organizatorem jest UKS „Patria” Młynne odbędą się w Podolanach (gm. Gdów), Krakowie Podgórzu oraz w Biskupicach (gm. Biskupice).

Na liście zgłoszeń już 200 zawodników, a termin zgłoszeń do sportowej imprezy mija 15 lipca.
Wśród zgłoszonych są zawodnicy z 13 krajów : m.in. z Izraela, Ukrainy, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemiec, Słowacji, Czech, Bułgarii, Litwy i Finlandii.
Honorowym patronatem imprezę objęli: Wójt Gminy Limanowa – Władysław Pazdan,
Burmistrz Miasta Limanowa – Władysław Bieda, Wójt Gminy Gdów – Zbigniew Wojas i Wójt Gminy Biskupice –  Henryk Gawor.
Więcej szczegółów o tegorocznej edycji Biegu na stronie www.limanowacup.pl

Honorowym patronatem imprezę objęli: Wójt Gminy Limanowa – Władysław Pazdan,