Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kluby Kultury zapraszają na zajęcia wakacyjne

02.07.2014

Wiele różnego rodzaju propozycji oferują dzieciom i młodzieży Domy Kultury z Gminy Limanowa w okresie tegorocznych wakacji. Wolny od nauki czas można spędzić ciekawie m.in. w plenerze – wędrując po beskidzkich wzniesieniach, na sportowo – uczestnicząc w grach, zabawach i zajęciach sportowo-rekreacyjnych, czy też rozwijając zdolności kulinarne lub plastyczno-techniczne. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.

 
Wiele różnego rodzaju propozycji oferują dzieciom i młodzieży Domy Kultury z Gminy Limanowa w okresie tegorocznych wakacji. Wolny od nauki czas można spędzić ciekawie m.in. w plenerze – wędrując po beskidzkich wzniesieniach, na sportowo – uczestnicząc w grach, zabawach i zajęciach sportowo-rekreacyjnych, czy też rozwijając zdolności kulinarne lub plastyczno-techniczne. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.

 


Liczba wyświetleń: 1722
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne