Zaproszenie na XXXI sesję Rady Gminy Limanowa

15.06.2014

Przewodniczący Rady Gminy Limanowa - Józef Oleksy, serdecznie zaprasza na posiedzenie XXXI sesji Rady Gminy Limanowa, które odbędzie się 23 czerwca /poniedziałek/ o godz. 14:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  3. Wystąpienia zaproszonych gości.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Informacja Wójta Gminy o realizacji zadań w okresie międzysesyjnym.
  6. Podjęcie uchwał w sprawie:
  • zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Limanowa za 2013 rok.
  • zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi za 2013 rok.
  • absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Limanowa za 2013 rok.
  • zmiany uchwały w sprawie nadania Statutu Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Limanowej.
  • rozpatrzenia ponownej skargi Pani Anny Górki na bezczynność Wójta Gminy Limanowa.
  • rozpatrzenia skargi Pani Marii Wojtas i Anny Wojtas na bezczynność Wójta Gminy Limanowa.
  1. Odpowiedzi na interpelacje.
  2. Wolne wnioski i zapytania.
  3. Zakończenie obrad.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  3. Wystąpienia zaproszonych gości.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Informacja Wójta Gminy o realizacji zadań w okresie międzysesyjnym.
  6. Podjęcie uchwał w sprawie:
  • absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Limanowa za 2013 rok.
  1. Odpowiedzi na interpelacje.
  2. Wolne wnioski i zapytania.
  3. Zakończenie obrad.