Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

VII Powiatowa Spartakiada Specjalna

02.06.2014

29 maja w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej odbyła się VII Powiatowa Spartakiada Specjalna.

W imprezie wzięły udział dzieci niepełnosprawne  ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta Limanowa oraz gmin Powiatu Limanowskiego. Celem Spartakiady Sportowej była integracja dzieci specjalnej troski ze środowiskiem rówieśników, uwrażliwienie środowiska lokalnego na potrzeby dzieci niepełnosprawnych, jak również integracja rodzin dzieci niepełnosprawnych.

Na oficjalnym otwarciu Spartakiady nie mogło zabraknąć płonącego znicza i olimpijskiej flagi, które zostały wniesione przez uczestników. Otwarcia dokonała Dyrektor ZSS Nr 1 w Limanowej - Kazimiera Zięba oraz Marek Ziaja – Sekretarz Gminy Limanowa, a przy wręczeniu nagród obecny był również Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Limanowskiego - Paweł Pięta. 

29 maja w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej odbyła się VII Powiatowa Spartakiada Specjalna.

W imprezie wzięły udział dzieci niepełnosprawne  ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta Limanowa oraz gmin Powiatu Limanowskiego. Celem Spartakiady Sportowej była integracja dzieci specjalnej troski ze środowiskiem rówieśników, uwrażliwienie środowiska lokalnego na potrzeby dzieci niepełnosprawnych, jak również integracja rodzin dzieci niepełnosprawnych.

Na oficjalnym otwarciu Spartakiady nie mogło zabraknąć płonącego znicza i olimpijskiej flagi, które zostały wniesione przez uczestników. Otwarcia dokonała Dyrektor ZSS Nr 1 w Limanowej - Kazimiera Zięba oraz Marek Ziaja – Sekretarz Gminy Limanowa, a przy wręczeniu nagród obecny był również Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Limanowskiego - Paweł Pięta. Liczba wyświetleń: 1946
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne