Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

,,SZLAKIEM PRZYDROŻNYCH KAPLICZEK" ze Świetlicą w Kisielówce

23.06.2014

 

Dnia 21.06.2014 roku o godzinie 15:00 grupa dzieci i młodzieży ze świetlicy w Kisielówce wyruszyli  na wycieczkę plenerową ,,SZLAKIEM PRZYDROŻNYCH KAPLICZEK". Wyprawa miała swój finał przy głównej kapliczce wybudowanej przez Jana Kołodziejczyka na Wierzchu Górach. Po drodze uczestnicy wycieczki mogli podziwiać przydrożne kapliczki, przy których co roku odbywają się majówki. Na miejscu zostały zorganizowane gry sportowe. Atrakcje w plenerze zakończyły się wspólnym pieczeniem kiełbasek.

Zwolennicy spędzania czasu na świeżym powietrzu nie kryli zadowolenia, toteż mamy nadzieje, że kolejne wyprawy zorganizowane przez Świelticę w Kisielówce przyciągną jeszcze większą liczbę amatorów pieszych wędrówek, gdyż atrakcji na pewno nie zabraknie.

                                                        Opiekun Agata Pytel

 

Dnia 21.06.2014 roku o godzinie 15:00 grupa dzieci i młodzieży ze świetlicy w Kisielówce wyruszyli  na wycieczkę plenerową ,,SZLAKIEM PRZYDROŻNYCH KAPLICZEK". Wyprawa miała swój finał przy głównej kapliczce wybudowanej przez Jana Kołodziejczyka na Wierzchu Górach. Po drodze uczestnicy wycieczki mogli podziwiać przydrożne kapliczki, przy których co roku odbywają się majówki. Na miejscu zostały zorganizowane gry sportowe. Atrakcje w plenerze zakończyły się wspólnym pieczeniem kiełbasek.

Zwolennicy spędzania czasu na świeżym powietrzu nie kryli zadowolenia, toteż mamy nadzieje, że kolejne wyprawy zorganizowane przez Świelticę w Kisielówce przyciągną jeszcze większą liczbę amatorów pieszych wędrówek, gdyż atrakcji na pewno nie zabraknie.

                                                        Opiekun Agata PytelLiczba wyświetleń: 1928
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne