Rodzinny Piknik w Starej Wsi II

03.06.2014

31 maja 2014 r. przy Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi odbył się Rodzinny Piknik zorganizowany przez Dyrekcję, pracowników oraz Radę Rodziców owej placówki. Nazwa przedsięwzięcia nie wzięła się bez powodu albowiem jego głównym celem było scalenie mieszkańców sołectwa Stara Wieś II z życiem szkoły. Licznie zgromadzonych przywitał Dyrektor Zespołu Szkół nr2 Marek Twaróg wraz z Wójtem Gminy Limanowa Władysławem Pazdanem oraz Sołtys miejscowości Ryszard Piszczek do gości dołączył również sekretarz Gminy Limanowa Marek Ziaja oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji , wspólny grill , występy  artystyczne oraz  budzący niezwykłe zainteresowanie popis sztuki pożarniczej w wykonaniu Ochotniczej Straży Pożarnej z Siekierczyny nr 2. Przychylność warunków atmosferycznych dopełniła uroku i atrakcyjności przedsięwzięcia. Gratulujemy Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom obsługi oraz Radzie Rodzicielskiej udanej imprezy i życzymy samych sukcesów podczas kolejnych inicjatyw.