Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Puchar Paproci dla KS Tymbark

30.06.2014

Coroczną tradycją na stadionie sportowym LKS „Płomień”  Limanowa w Łososinie Górnej przed uroczystością pn. „Otwarcie Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej” na górze Paproć, rozegrany został Turniej Piłkarski. W tym roku o Puchar Paproci rywalizowali piłkarze rocznika 2003 i młodsi.  Do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny: KS„ Limanovia” Limanowa, LKS „Płomień” Limanowa, KS  „Zwierzyniecki” Kraków oraz KS Tymbark.

Zwycięzcami Turnieju zostali zawodnicy z KS Tymbark, II miejsce zdobyli piłkarze  z KS „Zwierzyniecki” Kraków, miejsce III zajął  LKS „Płomień” Limanowa, a IV - KS„ Limanovia” Limanowa . Wręczenia pucharów oraz medali dla poszczególnych drużyn oraz zawodników dokonali przedstawiciele organizatorów : Klubu Sportowego „Florian” Koszary  - Prezes Jarosław Jurek i  Paweł Dunikowski oraz Urzędu Gminy Limanowa - Marcin Matras. Dla uczestników Turnieju zorganizowany został poczęstunek ufundowany przez Urząd Gminy Limanowa.

Coroczną tradycją na stadionie sportowym LKS „Płomień”  Limanowa w Łososinie Górnej przed uroczystością pn. „Otwarcie Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej” na górze Paproć, rozegrany został Turniej Piłkarski. W tym roku o Puchar Paproci rywalizowali piłkarze rocznika 2003 i młodsi.  Do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny: KS„ Limanovia” Limanowa, LKS „Płomień” Limanowa, KS  „Zwierzyniecki” Kraków oraz KS Tymbark.

Zwycięzcami Turnieju zostali zawodnicy z KS Tymbark, II miejsce zdobyli piłkarze  z KS „Zwierzyniecki” Kraków, miejsce III zajął  LKS „Płomień” Limanowa, a IV - KS„ Limanovia” Limanowa . Wręczenia pucharów oraz medali dla poszczególnych drużyn oraz zawodników dokonali przedstawiciele organizatorów : Klubu Sportowego „Florian” Koszary  - Prezes Jarosław Jurek i  Paweł Dunikowski oraz Urzędu Gminy Limanowa - Marcin Matras. Dla uczestników Turnieju zorganizowany został poczęstunek ufundowany przez Urząd Gminy Limanowa.Liczba wyświetleń: 1943
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne