Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Otwarcie sezonu turystycznego na Paproci

19.06.2014

29 czerwca br. na górze Paproć ( 645 m n.p.m.) odbędzie się uroczystość „Otwarcia Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej”. Impreza połączona będzie  w tym roku z akcją Odkryj Beskid Wyspowy. Oprócz typowo turystycznego akcentu, a więc pieszej wędrówki na szczycie czeka wiele atrakcji m.in. występy zespołów, zabawy dla najmłodszych i loteria z nagrodami.

Od godz.9.00 turyści wyruszą trasą:  Limanowa –Sowliny /zbiórka parking k. stacji Orlen/ szlak zielony – Paproć – szlak niebieski Łososina Górna  na szczyt Paproci, gdzie  przy  poczęstunku przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Makowicy odbywać się będą konkursy związane z Beskidem Wyspowym. Wszystko to przy dźwiękach muzyki Zespołu „Mol Band”.

O godz. 15.00 na szczycie odprawiona zostanie msza św. w intencji turystów, a po niej rozpocznie się część artystyczna uroczystości – na początku wystąpi grupa „Słonaczka”
z Publicznego Przedszkola w Tymbarku oraz zespoły działające przy ZSS nr 4 w Limanowej, będzie też pokaz magii oraz występy grup młodzieżowych „Diverse” i „Forever Young” z ZS nr 2 w Starej Wsi. Dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy po wieczór zagrają zespoły muzyczne – „Gratix”, „Linoleum” i „Soul System”.

Podczas trwania imprezy najmłodsi będą mogli darmowo skorzystać z przygotowanych urządzeń rekreacyjnych: bungee, dmuchanego zamku, żyroskopu oraz ścianki wspinaczkowej. Ponadto można będzie skorzystać z jazdy konnej, a na tych którzy wezmą udział  w loterii i wrzucą swój szczęśliwy los czekają cenne nagrody. W trakcie trwania imprezy prezentować się będzie także stoisko „Natura 2000” - pod wystawionym namiotem czekać będą liczne atrakcje multimedialne i gadżety do wygrania.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia na Paproci!

29 czerwca br. na górze Paproć ( 645 m n.p.m.) odbędzie się uroczystość „Otwarcia Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej”. Impreza połączona będzie  w tym roku z akcją Odkryj Beskid Wyspowy. Oprócz typowo turystycznego akcentu, a więc pieszej wędrówki na szczycie czeka wiele atrakcji m.in. występy zespołów, zabawy dla najmłodszych i loteria z nagrodami.

Od godz.9.00 turyści wyruszą trasą:  Limanowa –Sowliny /zbiórka parking k. stacji Orlen/ szlak zielony – Paproć – szlak niebieski Łososina Górna  na szczyt Paproci, gdzie  przy  poczęstunku przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Makowicy odbywać się będą konkursy związane z Beskidem Wyspowym. Wszystko to przy dźwiękach muzyki Zespołu „Mol Band”.

O godz. 15.00 na szczycie odprawiona zostanie msza św. w intencji turystów, a po niej rozpocznie się część artystyczna uroczystości – na początku wystąpi grupa „Słonaczka”
z Publicznego Przedszkola w Tymbarku oraz zespoły działające przy ZSS nr 4 w Limanowej, będzie też pokaz magii oraz występy grup młodzieżowych „Diverse” i „Forever Young” z ZS nr 2 w Starej Wsi. Dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy po wieczór zagrają zespoły muzyczne – „Gratix”, „Linoleum” i „Soul System”.

Podczas trwania imprezy najmłodsi będą mogli darmowo skorzystać z przygotowanych urządzeń rekreacyjnych: bungee, dmuchanego zamku, żyroskopu oraz ścianki wspinaczkowej. Ponadto można będzie skorzystać z jazdy konnej, a na tych którzy wezmą udział  w loterii i wrzucą swój szczęśliwy los czekają cenne nagrody. W trakcie trwania imprezy prezentować się będzie także stoisko „Natura 2000” - pod wystawionym namiotem czekać będą liczne atrakcje multimedialne i gadżety do wygrania.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia na Paproci!Liczba wyświetleń: 1784
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne