Wójt Gminy Limanowa Dzieciom!

22.05.2014

1 czerwca 2014 roku  tj. w niedzielę  w Starej Wsi I - Rola z okazji Dnia Dziecka, odbędzie się piknik pod nazwą: Wójt Gminy Limanowa Dzieciom. Zabawę rozpoczynamy o godzinie 14:00 na kompleksie boisk sportowych (pod kościołem). Główne atrakcje programowe jak przystało na Dzień Dziecka to oczywiście dzieci - najzdolniejsze z naszej gminy. Laureaci I Przeglądu Artystycznego Dzieci z terenu Gminy Limanowa „MaGa”, które wystąpią na scenie,  prezentując umiejętności wokalne, teatralne oraz taneczne.

Zaczniemy od wręczenia laureatom (czyli trzem pierwszym miejscom w obu kategoriach) czeków z wygranymi oraz przekazaniu zwycięzcom Szkole Podstawowej nr 2 w Męcinie oraz Gimnazjum Publicznemu nr 2 w Starej Wsi statuetek „MaGa”. Następnie nasze dzieci zaprezentują swoje umiejętności. Podczas  trwania całego pikniku dzieci – całkowicie ZA DARMO będą mogły skorzystać z czterech urządzeń rekreacyjno-zabawowych : euro-bungee, dwóch dmuchańców : zjeżdżalni Pirat i zamka Alladyn oraz samochodów akumulatorowych. Dzieci dostaną lody od firmy Koral soczki z Tymbarku oraz watę cukrową. Ponadto 4 animatorów będzie zabawiało dzieci podczas trwania całej imprezy: malując im twarze, przeprowadzając konkursy. W konkursach, które zostaną przeprowadzone będzie można wygrać  liczne nagrody odbędzie się również loteria. Wśród nagród m.in. tablety !!!

Uwaga! Organizator zastrzega, że w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, impreza odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Starej Wsi. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

Patronat Honorowy: Wójt Gminy Limanowa

Organizator: Urząd Gminy Limanowa