Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Świetlica w Pisarzowej rusza w teren w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

19.05.2014

Świetlica w Pisarzowej w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich organizuje kilka wyjść w plener: odbyły się już pierwsze wypady nie mniej jednak zapraszamy serdecznie wszystkim amatorów  pieszych wypraw oraz miłośników fantastycznych widoków do uczestnictwa w kolejnych wycieczkach.

   21.05.2014 (środa), godz. 17.00- „Z wizytą u bobrów”- popołudniowa wycieczka nad strumień 23.05.2014 (piątek), godz. 17.00- „Nie jesteś cywilizowany? Nie wchodź do dziczy”- pilotażowa wycieczka przed tegoroczą akcją wakacyjną pod tym tytułem. Będziemy demaskować dzikie wysypiska śmieci, zbierać odpadki w lesie, rozmieszczać tablice, przewidziane wywiady z leśnikami, ekologami, itd.

Wszystkie wyjścia z budynku klubu PUNKTUALNIE o podanej godzinie. Zapraszamy ! 

Na zachętę kilka fotografii z naszych wypraw.

Świetlica w Pisarzowej w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich organizuje kilka wyjść w plener: odbyły się już pierwsze wypady nie mniej jednak zapraszamy serdecznie wszystkim amatorów  pieszych wypraw oraz miłośników fantastycznych widoków do uczestnictwa w kolejnych wycieczkach.

   21.05.2014 (środa), godz. 17.00- „Z wizytą u bobrów”- popołudniowa wycieczka nad strumień 23.05.2014 (piątek), godz. 17.00- „Nie jesteś cywilizowany? Nie wchodź do dziczy”- pilotażowa wycieczka przed tegoroczą akcją wakacyjną pod tym tytułem. Będziemy demaskować dzikie wysypiska śmieci, zbierać odpadki w lesie, rozmieszczać tablice, przewidziane wywiady z leśnikami, ekologami, itd.

Wszystkie wyjścia z budynku klubu PUNKTUALNIE o podanej godzinie. Zapraszamy ! 

Na zachętę kilka fotografii z naszych wypraw.Liczba wyświetleń: 1676
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne