Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

W LIMANOWEJ BIEGALI Z MAPĄ – rekord frekwencji!!!

11.05.2014

Kolejna edycja Ogólnopolskiej Akcji „Cała Polska biega z mapą” zakończona. W gronie ponad 20 miast z całej Polski nie mogło zabraknąć Limanowej. Dlatego też Park Miejski od samego rana w sobotę tętnił życiem. Z minuty na minutę przybywali kolejni chętni do zabawy.

O godz. 11.00 tuż po otwarciu Imprezy przez Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana i Sekretarza Gminy Limanowa  Marka Ziaja rozpoczęły się sportowe zmagania. Na wielkim banerze można było się zapoznać z podstawami bno, a w boksach startowych cierpliwie i dokładnie objaśniali szczegóły sędziowie startu: Jacek Kozłowski i Jolanta Kozłowska.
Biuro zawodów dowodzone przez Edytę Baluta i Artura Janika nie miało chwili przerwy. Nawet przed godziną dwunastu docierali kolejni chętni.

Wyniki nie miały aż tak wielkiego znaczenia, bowiem liczyła się dobra zabawa, a uczestnicy sami stworzyli świetną atmosferę. Na mecie biegu na uczestników czekały pamiątkowe koszulki i medale.
Podczas zakończenia, jak to jest w zwyczaju klubu „Patria” Młynne odbyło się także emocjonujące losowanie nagród – sprzęt sportowy, biżuteria i tablet znalazły nowych właścicieli.

Podsumowując : w Limanowej udział wzięło 207 osób, czyli najwięcej w województwie małopolskim. Tym razem limanowska impreza zgromadziła większą liczbę uczestników niż Kraków i Chrzanów. To cieszy. Wszystkich chętnych do częstszego spotkania z biegiem na orientację, UKS „Patria” Młynne zaprasza w swe szeregi (www.patriamlynne.pl)

Ekipa Organizatorów: UKS „Patria” Młynne
Kierownik zawodów – Marek Golonka
Sędzia Główny – Witold Sochacki
Sędziowie Startu : Jolanta i Jacek Kozłowscy
Sędzia Mety – Jarosław Bugajski
Biuro Zawodów – Edyta Baluta , Artur Janik

UKS „Patria” Młynne dziękuje za pomoc w organizacji imprezy następującym instytucjom i firmom:
Urzędowi Miasta Limanowa, Urzędowi Gminy  Limanowa, Urządowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego, Polskiemu Związkowi Orientacji Sportowej, Firmom: Tik – Tak P. Sukienników , „Elfach”, „Domex”, „Bank Spółdzielczy w Limanowej”, „Wojtas” , „Indeco”.

 

Kolejna edycja Ogólnopolskiej Akcji „Cała Polska biega z mapą” zakończona. W gronie ponad 20 miast z całej Polski nie mogło zabraknąć Limanowej. Dlatego też Park Miejski od samego rana w sobotę tętnił życiem. Z minuty na minutę przybywali kolejni chętni do zabawy.

O godz. 11.00 tuż po otwarciu Imprezy przez Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana i Sekretarza Gminy Limanowa  Marka Ziaja rozpoczęły się sportowe zmagania. Na wielkim banerze można było się zapoznać z podstawami bno, a w boksach startowych cierpliwie i dokładnie objaśniali szczegóły sędziowie startu: Jacek Kozłowski i Jolanta Kozłowska.
Biuro zawodów dowodzone przez Edytę Baluta i Artura Janika nie miało chwili przerwy. Nawet przed godziną dwunastu docierali kolejni chętni.

Wyniki nie miały aż tak wielkiego znaczenia, bowiem liczyła się dobra zabawa, a uczestnicy sami stworzyli świetną atmosferę. Na mecie biegu na uczestników czekały pamiątkowe koszulki i medale.
Podczas zakończenia, jak to jest w zwyczaju klubu „Patria” Młynne odbyło się także emocjonujące losowanie nagród – sprzęt sportowy, biżuteria i tablet znalazły nowych właścicieli.

Podsumowując : w Limanowej udział wzięło 207 osób, czyli najwięcej w województwie małopolskim. Tym razem limanowska impreza zgromadziła większą liczbę uczestników niż Kraków i Chrzanów. To cieszy. Wszystkich chętnych do częstszego spotkania z biegiem na orientację, UKS „Patria” Młynne zaprasza w swe szeregi (www.patriamlynne.pl)

Ekipa Organizatorów: UKS „Patria” Młynne
Kierownik zawodów – Marek Golonka
Sędzia Główny – Witold Sochacki
Sędziowie Startu : Jolanta i Jacek Kozłowscy
Sędzia Mety – Jarosław Bugajski
Biuro Zawodów – Edyta Baluta , Artur Janik

UKS „Patria” Młynne dziękuje za pomoc w organizacji imprezy następującym instytucjom i firmom:
Urzędowi Miasta Limanowa, Urzędowi Gminy  Limanowa, Urządowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego, Polskiemu Związkowi Orientacji Sportowej, Firmom: Tik – Tak P. Sukienników , „Elfach”, „Domex”, „Bank Spółdzielczy w Limanowej”, „Wojtas” , „Indeco”.

 Liczba wyświetleń: 1423
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne