Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podsumowanie Tygodnia Sportu w Gminie Limanowa

29.05.2014

W okresie od 17 do 23 maja br. na terenie Gminy Limanowa miało miejsce wiele inicjatyw promujących zdrowy, aktywny ruchowo styl życia. Wszystko to było wynikiem uczestnictwa gminy w VI edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich i „XX Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2014”.

Poniżej przedstawiamy Sprawozdanie z przebiegu imprez oraz wyniki wytrzymałościowej próby sportowej – Testu Coopera.

W okresie od 17 do 23 maja br. na terenie Gminy Limanowa miało miejsce wiele inicjatyw promujących zdrowy, aktywny ruchowo styl życia. Wszystko to było wynikiem uczestnictwa gminy w VI edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich i „XX Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2014”.

Poniżej przedstawiamy Sprawozdanie z przebiegu imprez oraz wyniki wytrzymałościowej próby sportowej – Testu Coopera.Liczba wyświetleń: 1629
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne