Najlepsi Sportowcy z Gminy Limanowa nagrodzeni !

21.05.2014

W dniu 22 maja br. na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zawodników z Gminy Limanowa za osiągnięte wysokie wyniki sportowe w 2013 r. Nagrody przyznane zostały zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Limanowa z dnia 31 marca 2011 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wysokości nagród dla zawodników za osiągnięcia wysokich wyników sportowych.

Spotkanie z zasłużonymi sportowcami było okazją do przekazania przez Wójta Gminy Limanowa - Władysława Pazdana informacji o najistotniejszych przedsięwzięciach gminy w sferze sportu, realizowanych inwestycjach, dzięki którym mogą wszechstronnie rozwijać się mieszkańcy naszej gminy. Wójt wraz z Sekretarzem Gminy Limanowa - Markiem Ziaja wręczyli najzdolniejszym sportowcom okolicznościowe dyplomy i nagrody pieniężne. Największe osiągnięcia w 2013 roku uzyskali :

Wioletta Orczykowska z Męciny - pływanie

Marcin Guzik z Łososiny Górnej - karate kyokushin

Rafał Puch ze Starej Wsi - karate kyokushin

Agnieszka Puch ze Starej Wsi -  - karate kyokushin

Emanuel Piaskowy z Lipowego - kolarstwo górskie "MTB"

Krystian Pacholarz z Kłodnego - biegi narciarskie, skoki, kombinacja norweska

Klaudia Zelek z Młynnego- biegi na orientację

Małgorzata Sroka z Młynnego - biegi na orientację

Kamil Fitrzyk z Makowicy - biegi na orientację

Nagrodę dla córki Wioletty, jeszcze przed oficjalnym wręczeniem odebrała mama - Beata Orczykowska, natomiast wyróżnienie przyznane Krystianowi Pacholarzowi odebrał Marian Świerczek - sołtys wsi Kłodne, z której pochodzi młody sportowiec.Nieobecnemu na spotkaniu Emanuelowi Piaskowemu nagroda zostanie przekazana w najbliższych dniach.

Wszystkim wyróżnionym sportowcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w realizacji sportowych pasji.

Wioletta Orczykowska z Męciny - pływanie

Marcin Guzik z Łososiny Górnej - karate kyokushin

Rafał Puch ze Starej Wsi - karate kyokushin

Agnieszka Puch ze Starej Wsi -  - karate kyokushin