IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

04.05.2014

Od 22-24 września br. w Katowicach odbędzie się IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw - największe spotkanie sektora MŚP w Europie!

Tegorocznym hasłem przewodnim Kongresu jest: "10 lat przedsiębiorczości bez granic". Organizatorem spotkania jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, która jest jedną z najprężniej działających instytucji otoczenia biznesu w województwie śląskim oraz w całym kraju, zrzeszajaca ponad 400 firm ze Śląska i innych regionów Polski. Współorganizatorami natomiast są: Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Gospodarki. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso i Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej oraz profilu społecznościowym.

Zachęcamy do udziału!

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziału!