Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gmina Limanowa uczestnikiem XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin

11.05.2014

W okresie od 17-23 maja 2014 r. na terenie Gminy Limanowa odbędzie się wiele sportowych inicjatyw zorganizowanych w ramach udziału gminy w VI edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w ramach XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Ogólnopolski Turniej Miast i Gmin to największa impreza sportu masowego w Polsce, którą  honorowym patronatem objął Prezydent RP - Bronisław Komorowski.

W okresie od 17-23 maja 2014 r. na terenie Gminy Limanowa odbędzie się wiele sportowych inicjatyw zorganizowanych w ramach udziału gminy w VI edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w ramach XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Ogólnopolski Turniej Miast i Gmin to największa impreza sportu masowego w Polsce, którą  honorowym patronatem objął Prezydent RP - Bronisław Komorowski.Liczba wyświetleń: 1598
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne