Gimnazjalistka z Męciny finalistką Konkursu Tematycznego

29.05.2014

W dniu 23 maja odbyło sie podsumowanie konkursu tematycznego " Stulecie czynu legionowego-drogi do niepodległości 1863-1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca". Wydarzenie to miało miejsce w samym sercu Krakowa w Muzeum Archeologicznym. Angelika Hec, uczennica Publicznego Gimnazjum w Męcinie - finalistka konkursu, z rąk Kuratora Oświaty otrzymała dyplom i cenne książki historyczne. Po części oficjalnej młodzież i ich opiekunowie mieli możliwość obejrzenia wspaniałych zbiorów zgromadzonych w muzeum.

Liczba wyświetleń: 1940