Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe" - Mordarka zwycięzcą "6-tek" piłkarskich

05.05.2014

W szósty , słoneczny dzień maja na boisku sportowym „Orlik” przy Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gimnazjów Gminy Limanowa w Piłce Nożnej pn: „Szóstki Piłkarskie”.
 

Do sportowej rywalizacji przystąpiło pięć drużyn ze szkół gimnazjalnych naszej gminy z: Rupniowa, Starej Wsi I, Męciny, Pasierbca i Mordarki. Walka była bardzo wyrównana i zacięta. Każda z drużyn chciała jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie, a także pokazać technikę gry, nad którą z pewnością pracowali na wielogodzinnych treningach. Emocje podczas zawodów sięgały zenitu! Jak mawiał znakomity trener, legenda polskiego footballu – Kazimierz Górski: Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe, to do ostatniej chwili trudno było wskazać lidera… Jednak po blisko trzech godzinach zmagań triumfatorem zawodów w Pisarzowej okazała się znakomita drużyna młodych, utalentowanych chłopaków z Mordarki, których do pojedynku przygotował i wspierał trener Janusz Zelek. Drugie miejsce zajęła grupa ze Starej Wsi I pod opieką Marcina Stanisza, trzecie zaś miejsce na podium przypadło drużynie z Męciny, którzy przyjechali wraz z Mirosławem Smoleniem.

Uroczystego podsumowania zawodów oraz wręczenia pucharów i nagród dokonali przedstawiciel Urzędu Gminy Limanowa - Wojciech Korabik oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie - Robert Piwowarczyk.

Wszystkim pięciu grupom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za emocjonującą grę, opartą o zasady fair play, natomiast „złotej drużynie” gratulujemy i życzymy celnych strzałów podczas zawodów powiatowych 13 maja w Tymbarku.

W szósty , słoneczny dzień maja na boisku sportowym „Orlik” przy Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gimnazjów Gminy Limanowa w Piłce Nożnej pn: „Szóstki Piłkarskie”.
 

Do sportowej rywalizacji przystąpiło pięć drużyn ze szkół gimnazjalnych naszej gminy z: Rupniowa, Starej Wsi I, Męciny, Pasierbca i Mordarki. Walka była bardzo wyrównana i zacięta. Każda z drużyn chciała jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie, a także pokazać technikę gry, nad którą z pewnością pracowali na wielogodzinnych treningach. Emocje podczas zawodów sięgały zenitu! Jak mawiał znakomity trener, legenda polskiego footballu – Kazimierz Górski: Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe, to do ostatniej chwili trudno było wskazać lidera… Jednak po blisko trzech godzinach zmagań triumfatorem zawodów w Pisarzowej okazała się znakomita drużyna młodych, utalentowanych chłopaków z Mordarki, których do pojedynku przygotował i wspierał trener Janusz Zelek. Drugie miejsce zajęła grupa ze Starej Wsi I pod opieką Marcina Stanisza, trzecie zaś miejsce na podium przypadło drużynie z Męciny, którzy przyjechali wraz z Mirosławem Smoleniem.

Uroczystego podsumowania zawodów oraz wręczenia pucharów i nagród dokonali przedstawiciel Urzędu Gminy Limanowa - Wojciech Korabik oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie - Robert Piwowarczyk.

Wszystkim pięciu grupom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za emocjonującą grę, opartą o zasady fair play, natomiast „złotej drużynie” gratulujemy i życzymy celnych strzałów podczas zawodów powiatowych 13 maja w Tymbarku.Liczba wyświetleń: 2137
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne